Albert 8:00-21:00

Obchody 9:00-21:00

Search
Generic filters

KOLO ŠTĚSTÍ – ukončeno

V květnu u nás probíhala akce Kolo štěstí, kde jste si mohli vytočit zajímavé ceny od nás i obchodů v OC Varyáda. Akce probíhala ve třech vlnách – na webu, přímo v obchodním centru a poté v aplikaci VARYÁDA CLUB. Mezi výhrami jste mohli například získat kupóny, hračky, praktické věci a mnoho dalšího. 

Snad jste měli štěstí i vy a vyhrály.

Rádi bychom touto cestou poděkovali obchodům za darování hodnotných cen do kola štěstí. Jedná se o tyto obchody:

Vyhrajte i v naší appce VARYÁDA CLUB!

Májové znovuotevření slavíme SOUTĚŽEMI!

Výhry roztáčíme i v naší appce VARYÁDA CLUB, a to od 14. května do 30. května. Těšit se můžete na super dárky z našich obchodů a dárkové poukazy OC Varyáda.

Výhry z KOLA ŠTĚSTÍ V APPCE budou k vyzvednutí v termínu od 14. května do 4. června v čase 11:00–17:00 na našem infostánku (776 505 384naproti vstupu do hypermarketu Albert.

Nevyzvednuté výhry propadají k následnému použití a k dalším účelům provozovatele soutěže.

Vyhrajte na našem webu!

Od 7. do 16. května můžete roztáčet výhry v NAŠEM ONLINE KOLE ŠTĚSTÍ! Rozdáváme celkem 3 000 Kč v dárkových poukazech OC Varyáda, hodnotné dárky z našich obchodů a praktické výhry.

Výhry z KOLA ŠTĚSTÍ NA WEBU budou k vyzvednutí v termínu 7.–23. května v čase 10:00–17:00 na našem infostánku naproti vstupu do hypermarket Albert. (776 505 384)

Podmínkou pro vyzvednutí výhry je nainstalovaná aplikace VARYÁDA CLUB (pokud aplikaci ještě nemáte, naše obsluha na infostánku Vám ráda pomůže s jejím stažením.

Nevyzvednuté výhry propadají k následnému použití a k dalším účelům provozovatele soutěže.

Tím ale zdaleka nekončíme, ROZTOČTE TO S NÁMI DÁL!

O víkendu 14.–16. května si u nás dokonce můžete vytočit DÁRKY z našich obchodů a POUKAZY VARYÁDY! Vaše nákupy odměníme přímo ve Varyádě u KOLA ŠTĚSTÍ ve FOODCOURTU, protože #OsobneJeToLepsi

Co pro výhru udělat?

  • Nakupte v termínu od 14. do 16. května v jakémkoliv z více než 70 obchodů, restaurací, kaváren i stánků ve Varyádě
  • S účtenkou v hodnotě alespoň 1 000 Kč se v termínu 14. až 16. května v čase 11:00 až 18:00 zastavte u KOLA ŠTĚSTÍ ve FOODCOURTU
  • Obsluze u KOLA ŠTĚSTÍ ukažte účtenku z Varyády a v mobilu staženou aplikaci VARYÁDA CLUB (pokud aplikaci ještě nemáte, naše obsluha u Kola štěstí Vám ráda pomůže s jejím stažením)
  • Roztočte KOLO ŠTĚSTÍ a při troše štěstěny vyhrajte hodnotné dárky z obchodů Varyády, dárkové poukazy OC VARYÁDA a balíčky s praktickými reklamními předměty Varyády

Základní pravidla soutěže:

  • Do soutěže lze registrovat účtenku v hodnotě alespoň 1 000 Kč ze všech obchodů, restaurací, kaváren i stánků v OC Varyáda
  • Účtenka musí být z data od 14. do 16. května 2021
  • Účtenka musí být v hodnotě minimálně 1 000 Kč, účtenky se nesčítají
  • Kolo štěstí běží od 14. do 16. května, denně v čase 11:00 až 18:00 (či do vydání všech cen a dárků určených pro daný den)
  • Pokud si zákazník vytočí výhru, která již není dostupná, točí znovu!
  • Účtenka uplatněna v soutěži Kolo štěstí je opatřena drobným razítkem a nemůže být v soutěži znovu použita, ovšem zákazníci mohou soutěžit opakovaně s dalšími účtenkami
Kolo štěstí, děkujeme

Akce a slevy pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Varyáda naleznete ZDE.

O věrnostním klubu Varyáda Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE.

Sejdeme se ve Varyádě!

Řekněte to svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email