PO—NE 9:00—21:00 hod.

+420 353 221 100

     

Čeština  /  English

 

 

 

Používání klubu

 

Krok 1 STAŽENÍ APPLIKACE 
Stáhněte si aplikaci do svého mobilního telefonu přes Google Play nebo App Store.

Krok 2 ZAREGISTRUJTE SE
Otevřete aplikaci a zaregistrujte se pomocí své e-mailové adresy a poté vytvořte heslo.Vyplňte své údaje, zájmy a souhlasy a staňte se členem.Obdržíte e-mail s potvrzením své e-mailové adresy, kterou je nutné potvrdit. Bez přihlášení nebudete moci využívat exkluzivní nabídky. Registrovat se můžete také zde.

Krok 3 KLIKNĚTE NA MENU
Jakmile jste členem, máte přístup ke všem exkluzivním nabídkám, kupónům a slevám. V levém horním rohu najdete MENU. Klikněte na něj a prohlédněte si své nabídky, otevírací dobu, novinky atd.

Krok 4 POUŽÍVEJTE VAŠE SLEVOVÉ KUPÓNY
Chcete použít své kupóny? Jednoduše přejděte do MENU, zvolte MOJE KUPÓNY a vyberte kupón, který chcete použít.

Krok 5 UPLATNĚTE VÁŠ KOUPÓN
Jak používat kupón? Aktivujte kupón těsně před tím, než budete připraveni zaplatit na pokladně. Kupón je aktivní po dobu 30 sekund, během kterých musí být ukázán pokladníkovi.

Krok 6 POUŽITÝ KUPÓN 
Po použití kupónu se barva změní na černo-bílou s malou stuhou v pravém horním rohu. To znamená, že tento kupón již nemůžete použít, protože je neplatný.

Krok 7 PLATNOST
Některé kupóny mohou platit pro více použití, ale většina je pouze na jedno použití. Více informací o platnosti se dozvíte po rozkliknutí kupónu.

Krok 8 OBCHODY
Pokud chcete vědět, které obchody jsou v OC Varyáda, přejděte do sekce OBCHODY v MENU. Najdete zde seznam všech obchodů OC Varyáda i s kontakty. Prostřednictvím naší aplikace můžete volat přímo do obchodu.

Krok 9 NOVINKY
Chcete-li znát všechny novinky, které se odehrávají v OC Varyáda, přejděte do sekce NOVINKY a podívejte se na naše slevy, nejnovější akce nebo nejčerstvější aktualizace.

Krok 10 KONTAKT
Chcete vědět, jak se dostat do OC Varyáda, kdy jsme otevřeni, nebo jak nás kontaktovat? Zvolte INFORMACE v MENU, kde najdete vše potřebné.

Krok 11 ČLENSKÁ KARTA
Vaše členství v klubu Varyáda přichází s vlastní ČLENSKOU KARTOU. Tato karta může být při zvláštních příležitostech a akcích předložena k získání exkluzivních nabídek a slev.

Krok 12 PROFIL
V sekci MŮJ PROFIL můžete kdykoliv změnit své preference, podrobnosti, zájmy a souhlasy. Také zde můžete ukončit své členství a odhlásit se z aplikace. Tyto možnosti najdete v pravém horním rohu pod tlačítkem se třemi tečkami. Po zrušení členství obdržíte e-mail.

Krok 13 HESLO
Zapomněli jste heslo? Jednoduše klikněte na tlačítko ZAPOMENUTÉ HESLO pod vaší e-mailovou adresou a my vám zašleme e-mail k vytvoření nového hesla.

70 obchodů, kaváren & restaurací

High Speed Wi-Fi připojení zdarma

1200 parkovacích míst

Dětské hřiště