OC Varyáda

Obchodní centrum Varyáda je největším nákupním centrem nejen v Karlových Varech, ale i v celém Karlovarském kraji. Na více než 18 000 m2 se nachází téměř 80 obchodů a restaurací, ve kterých najdete stále výhodné akce a slevy. Nákupní centrum si pro své zákazníky připravilo i příjemné odpočinkové zóny a ti nejmenší ve Varyádě najdou i fantastické atrakce pro děti, včetně dětského mini kina a ve venkovních prostorách i dětského hřiště, které je přístupné od dubna do října. 

Světově známé značky čekají jen na vás, aby uspokojily vaše touhy v po novém oblečení, pohodlných botách, stylových bytových doplňcích, kvalitním sportovním vybavení, špičkové elektronice apod. Vaše chuťové buňky budou hýčkané lahodnými pochoutkami z našich restaurací a kaváren. Naše restaurace a bistra nabízí zážitky z různých koutů světa a jsou ideální zastávkou k obědu či večeři.

Vždy čerstvé potraviny a všechny základní potřeby nakoupíte pohodlně v našem hypermarketu. A zákazníkům je k dispozici i široká škála služeb, od bank a směnárny až po lékárnu či nehtové studio!

Správu obchodního centra zajišťuje společnost CBRE s.r.o.

Akce a slevy pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Varyáda naleznete ZDE.

O věrnostním klubu Varyáda Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE.

Sejdeme se ve Varyádě

košík

70 obchodů, kaváren & restaurací

Partneři

parkoviště

1 200 parkovacích míst

wifi

Vysokorychlostní Wi-Fi připojení zdarma

hřiště

Dětské hřiště

úschovna kol

Úschovna kol