Search
Generic filters

O nákupním
centru Varyáda

Obchodní centrum Varyáda je největším nákupním centrem nejen v Karlových Varech, ale i v celém Karlovarském kraji. Na více než 18 000 m2 se nachází téměř 80 obchodů a restaurací, ve kterých najdete stále výhodné akce a slevy. Nákupní centrum si pro své zákazníky připravilo i příjemné odpočinkové zóny a ti nejmenší ve Varyádě najdou i fantastické atrakce pro děti, včetně dětského hřiště, které je přístupné od dubna do října. 

Informace

Hledáte ideální místo, kde můžete relaxovat, dobře se najíst, bavit se a strávit čas s rodinou? Užijte si nákupy v největším obchodním centru v kraji!

Na 18 000 m² vám nabízíme desítky obchodů, užitečné služby, zábavu, restaurace a občerstvení. Návštěvníci zde naleznou lékárnu, květinářství, bankomaty, barber shop nebo zlatnictví. Nechybějí prodejny s módou, hypermarket, hračkářsví, elektronika, knihkupectví a vše pro zvířecí mazlíčky.

Z nabídky našich restaurací a kaváren si určitě vyberete a osvěžíte se mezi nakupováním. Nakupujte tam, kde to znáte a máte rádi.

Parkování

Návštěvníci centra mají možnost využít našeho parkoviště, do kterého je možno pohodlně zajet z ulice Kapitána Jaroše.

Velká plocha parkoviště nabízí návštěvníkům 1 200 parkovacích stání pro osobní automobily, která jsou jim k dispozici pro pohodlné nákupy každý den v týdnu od pondělí do neděle zdarma.

Obchody

OC Varyáda vám přináší obchody proslulých značek. Módu, obuv, módní či bytové doplňky, elektroniku a technologie i fantastický výběr občerstvení. Užijte si skvělé nákupy v největším nákupním centru v Karlových Varech.

Najděte svůj oblíbený obchod v seznamu prodejen a po kliknutí se vám zobrazí detail prodejny s aktuálními akcemi, otevírací dobou a kontaktními údaji.

Wi-Fi

Pro Váš pohodlný přístup na internet v prostorách pasáže využijte zdarma připojení k síti pomocí WiFi. Přihlásit se můžete vždy na 30 minut.

Členové Varyáda Clubu navíc mají možnost využít připojení zdarma a bez omezení, tak stahujte naši appku Varyáda Club!

Dětské hřiště

V OC Varyáda jsme mysleli skutečně na každého. Zřídili jsme největší dětské hřiště v Karlových Varech, protože víme, jak je důležité, aby i vaše děti měly v obchodním centru postaráno o zábavu.

Naleznete jej za pravou částí parkoviště v příjemném zeleném prostředí u řeky Ohře.

Jsou zde nejrůznější prolézačky, houpačky, pískoviště a další atrakce pro ty nejmenší návštěvníky.

Hřiště je oplocené a o jeho čistotu se staráme každý den. Přijďte k nám zpříjemnit den sobě i svým ratolestem.

Naše hřiště je v provozu od dubna do října.

Úschovna kol

Pro pohodlí našich zákazníků je hned u výjezdu z cyklostezky nainstalován Bikebox, červená úschovna, kterou můžete použít k uložení svých kol.

A jak to funguje?

Otevřete jeden z oddílů, zadejte čtyřmístný kód, zaparkujte své kolo a můžete jít. Chcete-li si své kolo opět vyzvednout, stačí zadat Váš čtyřmístný kód, zaplatit požadovanou částku a pokračovat v jízdě.

Varyáda Blog

Stop vypadávání vlasů.

Vypadávání vlasů je nepříjemný problém, který může mít různé příčiny. Máme pro vás skvělé tipy, jak podpořit růst vlasů a omezit tak jejich vypadávání. Změna jídelníčku Vitamíny hrají klíčovou roli

Číst více
Skip to content