Search
Generic filters
Dostavba Varyáda

Nová
Varyáda

Dostavba a rekonstrukce nákupního centra Varyáda v Karlových Varech bude zahrnovat dvě fáze výstavby a po dokončení přinese do celého regionu nové světové značky, multikino Premiere Cinemas se 6 sály a řadu restaurací a moderních kaváren. Dostavbou Varyády se zvýší atraktivita nejen Karlových Varů, ale také celého regionu. Budou zde obchody, které ve městě chyběly a lidé za jejich sortimentem nebudou muset dojíždět do Plzně či do Prahy. Navíc zde vzniknou i další pracovní místa. Předpokládaným termínem dokončení modernizace Varyády je listopad 2025.

Máme stále otevřeno

Ve Varyádě budou během rekonstrukce probíhat nejrůznější stavební práce, a to za plného provozu nákupního centra. Naší snahou bude minimalizovat dopady na zákazníky i nájemce. Věříme, že přijímáním různých protiprašných či protihlukových opatření se vás rekonstrukce a dostavba dotkne co nejméně. Přejeme vám příjemné nákupy a brzy se na vás těšíme v nové Varyádě.

Fáze výstavby

Fáze výstavby

Prohlédněte si brožuru nové Varyády

Hypermarket Albert projde kompletní přestavbou. V zadní části nákupního centra bude provedena přístavba, která v tuto chvíli slouží jako zásobovací dvůr a následně bude hypermarket přemístěn ze stávajících prostor. Zákazníci zde do budoucna najdou širokou nabídku čerstvých i trvanlivých potravin, včetně zdravého sortimentu, tržnici s ovocem a zeleninou. Hlavním atributem bude čerstvost, rychlost a pohodlný nákup. Mezi technickými novinkami budou samoobslužné pokladny, které ušetří všem zákazníkům čas při nakupování. Nový hypermarket se bude rozprostírat na 3 800 metrech čtverečních.
Oznámení
Dostavba Varyáda
Hypermarket a foodcourt rostou jako z vody
Dětšské hřiště uzavřeno
Plánované uzavření dětského hřiště ve Varyádě
Přesun zastávky OC Varyáda
Autobusová zastávka od 18. 3. dočasně přesunuta

Tiskové zprávy

Vizualizace

Vizualizace jsou pouze ilustrační, výsledná podoba nové Varyády se může lišit.

Napsali o nás
Karlovarský deník
Podívejte se: Nová Varyáda už roste
Kovářova kobyla již nebude chodit bosa
Proměna Varyády odstartovala. Jaké novinky přinese?

Brožura nové Varyády

Investor
Správa centra
Stavitel
Architektonické studio
Technický dozor
Termín výstavby

12/2023 – 11/2025

Skip to content