Search
Generic filters
Máme otevřeno i během rekonstrukce
Dostavba Varyáda

Nová
Varyáda

Dostavba a rekonstrukce nákupního centra Varyáda v Karlových Varech bude zahrnovat dvě fáze výstavby a po dokončení přinese do celého regionu nové světové značky, multikino Premiere Cinemas se 6 sály a řadu restaurací a moderních kaváren. Dostavbou Varyády se zvýší atraktivita nejen Karlových Varů, ale také celého regionu. Budou zde obchody, které ve městě chyběly a lidé za jejich sortimentem nebudou muset dojíždět do Plzně či do Prahy. Navíc zde vzniknou i další pracovní místa. Předpokládaným termínem dokončení modernizace Varyády je listopad 2025.

Naše nákupní centrum Varyáda roste každým dnem, a to doslova. Dronové záběry odhalují obrysy nového multiplexu Premiere Cinemas a také

Máme stále otevřeno

Ve Varyádě budou během rekonstrukce probíhat nejrůznější stavební práce, a to za plného provozu nákupního centra. Naší snahou bude minimalizovat dopady na zákazníky i nájemce. Věříme, že přijímáním různých protiprašných či protihlukových opatření se vás rekonstrukce a dostavba dotkne co nejméně. Přejeme vám příjemné nákupy a brzy se na vás těšíme v nové Varyádě.

Fáze výstavby

Fáze výstavby

Prohlédněte si brožuru nové Varyády

Hypermarket Albert projde kompletní přestavbou. V zadní části nákupního centra bude provedena přístavba, která v tuto chvíli slouží jako zásobovací dvůr a následně bude hypermarket přemístěn ze stávajících prostor. Zákazníci zde do budoucna najdou širokou nabídku čerstvých i trvanlivých potravin, včetně zdravého sortimentu, tržnici s ovocem a zeleninou. Hlavním atributem bude čerstvost, rychlost a pohodlný nákup. Mezi technickými novinkami budou samoobslužné pokladny, které ušetří všem zákazníkům čas při nakupování. Nový hypermarket se bude rozprostírat na 3 800 metrech čtverečních.
Oznámení
Nová Varyáda - dostavba multikina
Dronový záběr na multikino a jižní část včetně hlavního vstupu
Komiks - Bobr Kousek - Varyáda
Dobrodružství bobra Kouska: Kousek poznal kamarády
Nová Varyáda - dostavba multikina
Dronové záběry na probíhající práce před Varyádou

Tiskové zprávy

Vizualizace

Vizualizace jsou pouze ilustrační, výsledná podoba nové Varyády se může lišit.

Napsali o nás
Chebský deník
Varyáda vyrazí za lidmi. Představí se v novém. Nabídne občerstvení i kolo štěstí
proměna Karlovarské Varyády pokračuje další etapou: Startuje výstavba prvního multiplexu v regionu
Obchodníci s módou zahajují letní výprodeje, část chce doprodat velké zásoby

Brožura nové Varyády

Investor
Správa centra
Stavitel
Architektonické studio
Technický dozor
Termín výstavby

12/2023 – 11/2025

Komiks

Skip to content