Search
Generic filters

NORDBLANC

NORDBLANC je dynamicky rostoucí značka outdoorového a sportovního oblečení a doplňků, která se na českém trhu objevuje poprvé v roce 2003. Za jeho vznikem stojí jednoduchá chuť cestovat, objevovat svět, jeden dobrý nápad a spousta práce. Za účelem vizualizace značky a zvážení vytvoření místně dostupných prodejních míst vyvíjí NORDBLANC od roku 2007 ve střední Evropě síť prodejen mono značek. Současně NORDBLANC vyvíjí další distribuční pilíř – velkoobchodní a exportní prodej na evropský trh.

Značka NORDBLANC nabízí sportovní a outdoorové zboží důrazně zaměřené na vysoce kvalitní materiál, aktuální technologii, funkčnost a praktičnost produktů, moderní design a příznivou cenu.

Kvalitní zpracování produktů nabízí uživatelům vysokou úroveň pohodlí a zvyšuje kvalitu sportovních a volnočasových aktivit. Každou sezónu NORDBLANC postupuje vpřed s technologiemi a neustále rozšiřuje svoji produktovou řadu inovativních a nových produktů pro zákazníky všech věkových skupin. Široká škála stále důležitějšího funkčního spodního prádla je nepostradatelnou součástí kolekce.

NORDBLANC jako výrazná designová značka si postupně získává popularitu pro každého, kdo miluje přírodu, barevnou rozmanitost a cítí blízký vztah s přírodou jako prostor pro vyjádření pocitů, myšlenek a hledání věrného společníka na cestách.

Nabízí outdoorové a sportovní oblečení a doplňky, u kterých je kladen důraz především na kvalitní materiál, aktuální technologie, funkčnost a praktičnost, moderní design a příznivou cenu. Produkty svým zpracováním nabízejí uživateli vysoký komfort a do velké míry tak zkvalitňují jeho sportovní a volnočasové aktivity.

Otevírací doba
Po09:00 - 20:00
Út09:00 - 20:00
St09:00 - 20:00
Čt09:00 - 20:00
09:00 - 20:00
So09:00 - 20:00
Ne09:00 - 20:00

Varyáda Blog

Na co si dát pozor při praní prádla?

Zpříjemněte si rutinní činnost – praní prádla. Dozvíte se, na co si dát při praní prádla pozor. Skvělou vychytávkou jsou například prací proužky. Klíčová je pračka Při výběru pračky se

Číst více
Skip to content