NORDBLANC

NORDBLANC je dynamicky rostoucí značka outdoorového a sportovního oblečení a doplňků, která se na českém trhu objevuje poprvé v roce 2003. Za jeho vznikem stojí jednoduchá chuť cestovat, objevovat svět, jeden dobrý nápad a spousta práce. Za účelem vizualizace značky a zvážení vytvoření místně dostupných prodejních míst vyvíjí NORDBLANC od roku 2007 ve střední Evropě síť prodejen mono značek. Současně NORDBLANC vyvíjí další distribuční pilíř – velkoobchodní a exportní prodej na evropský trh.

Značka NORDBLANC nabízí sportovní a outdoorové zboží důrazně zaměřené na vysoce kvalitní materiál, aktuální technologii, funkčnost a praktičnost produktů, moderní design a příznivou cenu.

Kvalitní zpracování produktů nabízí uživatelům vysokou úroveň pohodlí a zvyšuje kvalitu sportovních a volnočasových aktivit. Každou sezónu NORDBLANC postupuje vpřed s technologiemi a neustále rozšiřuje svoji produktovou řadu inovativních a nových produktů pro zákazníky všech věkových skupin. Široká škála stále důležitějšího funkčního spodního prádla je nepostradatelnou součástí kolekce.

NORDBLANC jako výrazná designová značka si postupně získává popularitu pro každého, kdo miluje přírodu, barevnou rozmanitost a cítí blízký vztah s přírodou jako prostor pro vyjádření pocitů, myšlenek a hledání věrného společníka na cestách.

Nabízí outdoorové a sportovní oblečení a doplňky, u kterých je kladen důraz především na kvalitní materiál, aktuální technologie, funkčnost a praktičnost, moderní design a příznivou cenu. Produkty svým zpracováním nabízejí uživateli vysoký komfort a do velké míry tak zkvalitňují jeho sportovní a volnočasové aktivity.

Akce Nordblanc pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Varyáda naleznete ZDE.

O věrnostním klubu Varyáda Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE.

Sejdeme se ve Varyádě!

Nordblanc logo

Po

Út

St

Čt

So

Ne

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

Aktuální nabídka

Potěšte vaše milované kozorohy

Trápíte se tím, jak obdarovat vaše milované kozorohy? Tým Varyády prozkoumal tipy, které pro jejich praktičnost i účelnost obdarovaní určitě ocení! Předchozí Další Pro workoholické

Kouzlo vůní ve vašich interiérech

K žádnému ročnímu období se nehodí esenciální oleje a aromalampy více než k tomu zimnímu. Vůně a světlo svíčky mají blahodárný vliv na naše psychické

Čaje, které zahřejí nejen na těle

Chladnější měsíce  nás navádí k trávení večerů pod hřejivou dekou, s aromatickou svíčkou a  teplým čajem. Pokud hledáte lahodné čajové příchutě, pojďte se s námi