Váš VIP členský klub

Několikrát do roka nabízí Varyáda Club vynikající kupóny se slevami a akcemi, díky nimž je nakupování ještě atraktivnější!

Značky jako Xiaomi, Hervis, Datart, Kanzelsberger, Akvazoo, Tchibo, A3 Sport, Lindex, Orsay, Deichmann nebo Marks & Spencer se pravidelně účastní našeho klubu a poskytují našim zákazníkům vynikající nabídky.

Staňte se členem a od září si můžete užít také skvělé herní kupóny a vyhrát super dárky přímo od Varyády! Užijte si skvělé nákupy s exkluzivními slevami a zažijte spoustu zábavy.

Být členem je super!

Nejenže máte přístup ke všem speciálním slevám a nabídkám, které jsou přístupné pouze členům klubu, ale také můžete využívat všechny chytré funkce, díky kterým si okamžitě zjistíte všechny potřebné informace!

Top 10 důvodů proč být členem:

Jak se stát členem?

  • Otevřete aplikaci a zaregistrujte se pomocí své e-mailové adresy a poté vytvořte heslo.
  • Vyplňte vaše údaje, zájmy a souhlasy a staňte se členem.

Po registraci obdržíte e-mail s požadavkem na potvrzení vaší adresy. Tento email musíte potvrdit, abyste se stali členem. Bez přihlášení nebudete moci využívat exkluzivní nabídky.

Registrovat se můžete také zde.

Zapomněli jste vaše heslo? Jednoduše klikněte na tlačítko ZAPOMENUTÉ HESLO pod vaší e-mailovou adresou a my vám zašleme e-mail s instrukcemi o vytvoření nového hesla.

Jakmile jste členem, máte přístup ke všem exkluzivním nabídkám, kupónům a slevám. MENU najdete v levém horním rohu. Kliknutím na něj zobrazíte nabídky, otevírací dobu, novinky a další. Pokud chcete vědět, které obchody jsou v OC Varyáda, přejděte do sekce OBCHODY. Zde najdete seznam všech obchodů a kontaktů OC Varyáda. Kromě toho můžete prostřednictvím naší aplikace volat přímo do obchodu.

Jednoduše přejděte do MENU, klikněte na sekci KUPÓNY a vyberte kupón, který chcete použít. Aktivujte kupón těsně před tím, než budete připraveni zaplatit. Kupón je aktivní pouze po dobu 30 sekund, během kterých musí být ukázán na pokladně.

Po použití kupónu se barva změní na černou a bílou s malou stuhou v pravém horním rohu. To znamená, že tento kupón již není platný.

Některé kupóny lze použít vícekrát, ale většina je určena pouze pro jedno použití. Pro více informací o platnosti klikněte na kupón.

Chcete vědět, jak se dostat do Varyády, kdy jsme otevřeni, nebo jak nás kontaktovat? Vše, co potřebujete, najdete v sekci INFORMACE.

Vaše členství ve Varyáda Clubu přichází s vlastní ČLENSKOU KARTOU. Tato karta může být při zvláštních příležitostech a akcích předložena k získání exkluzivních nabídek a slev.

V sekci MŮJ PROFIL můžete kdykoli změnit své preference, údaje, zájmy a souhlasy. Můžete zde také ukončit své členství a odhlásit se z aplikace. Jakmile bude vaše členství zrušeno, obdržíte e-mail.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video