Albert 8:00-21:00
Obchody 9:00-21:00
Search
Generic filters

Šetři svoji úču – zpátky do školy

Kampaň, zaměřená na přípravu dětí do školy, dostala letos tak trochu „jiný“ název: „Šetři svoji úču.“

Naše akce „Šetři svoji úču“ se bude konat o víkendu 20. – 22. 8. 2021 v nákupním centru Varyáda.

Hlavní motto akce je slovní hříčkou mezi šetři (za školní pomůcky, které u nás můžeš vyhrát) a setři (způsob odměňování výherců pomocí stíracích losů) a vychází z grafiky aplikace Varyáda Club.

Každý věrný zákazník nákupního centra Varyáda, který má staženou aplikaci Varyáda Club a nakoupí nad 500 Kč (nevztahuje se na nákup v hypermarketu Albert), si bude moci na promo stánku mezi 10:00 – 18:00 vyzvednout stírací los.

Dále bude soutěžit o hodnotné ceny, především pak o pomůcky do školy, ale i o ceny od společností Alpine Pro, Hervis, NordBlanc, Deichmann, Knihy Kanzelsberger, CCC, Marionnaud, CEWE Fotolab, či o zmrzlinový pohár do Papa Cafe, nebo pizzu v pizzerii Paparazzi. 

Na výherním losu se po setření objeví výhra, či cena útěchy. Hostesky vám dárky vydají s úsměvem, a navíc vám poradí, jak si stáhnout aplikaci Varyáda Club.

Každý žák se může pohodlně a se zábavou vybavit do školy a odnést si tašku plnou pravítek, obalů, pastelek a sešitů, které bude moci získat právě o tomto víkendu.

Akce je též zaměřena na pomoc rodičům školáků, aby i oni lépe zvládli přechod z letních prázdnin do školního roku plného spěchu a povinností.

Děti se též budou moci odreagovat při kreslení křídami na parkingu OC Varyáda.

Tak hezký zbytek prázdnin a nezapomeňte na tuto akci ve Varyádě!

Co pro výhru udělat?

 • Nakupte v soutěžním období od 20. do 22. srpna 2021 v jakémkoliv z více než 70 obchodů, restaurací, kaváren i stánků ve Varyádě.
 • S účtenkou v hodnotě alespoň 500 Kč se v termínu až 22. srpna 2021 v čase 10:00 až 18:00 zastavte u promo stánku s balónky a stíracími losy.
 • Hosteskám ukažte účtenku z nákupu uskutečněném v soutěžním období a současně v mobilu staženou aplikaci VARYÁDA CLUB (pokud aplikaci ještě nemáte, naše hostesky Vám rády pomohou s jejím stažením).
 • Vyberte si jeden z 500 stíracích losů a při troše štěstěny vyhrajete hodnotné dárky – například značkové školní pomůcky s logem Varyády, 500 Kč poukazy od NordBlanc, 100 Kč voucher od Knihy Kanzelsberger, voucher na slevu 30 % od CCC, dárkové poukazy Hervis s 20% slevou, 200 Kč poukazy od CeWe Fotolab, dětské batohy Marionnaud, dárkové karty 200 Kč od Deichmann, olympijské vaky od Alpine Pro, vouchery na malou pizzu zdarma od Pizza Paparazzi či voucher na zmrzlinový pohár zdarma do Papa Cafe.

 

Základní pravidla soutěže:

 • Do soutěže lze registrovat účtenku v hodnotě alespoň 500 Kčze všech obchodů, restaurací, kaváren i stánků v obchodním centru Varyáda.
 • Účtenka musí být z data od 20. do 22. srpna 2021.
 • Účtenka musí být v hodnotě minimálně 500 Kč, účtenky se nesčítají.
 • Akce „Šetři svoji úču“ běží od 20. do 22. srpna, denně v čase 10:00 až 18:00 (či do vydání všech cen a dárků určených pro daný den).
 • Pokud si zákazník vybere stírací los, který nevyhrává, dostane cenu útěchy (výherní losy jsou v poměru 3:2 k nevýherním).
 • Účtenka uplatněna v soutěži „Šetři svoji úču“ je opatřena drobným razítkem a nemůže být v soutěži znovu použita, ovšem zákazníci mohou soutěžit opakovaně s dalšími účtenkami.

 

Hrajte online na www.varyada.cz!

 • Od 18. do 31. srpna navíc můžete soutěžit i online na webových stránkách www.varyada.cz! Rozdáváme celkem 110 cen a výherci si mohou vytočit například značkové školní pomůcky, dárkové poukazy na fotoknihu od CeWe Fotolab či voucher na malou pizzu zdarma od Pizza Paparazzi.
 • Výhry budou k vyzvednutí na našem infostánku, který je umístěn naproti supermarketu Albert, a to v termínu 18. srpna – 7. září ve všední dny v čase 10:00 – 18:00.
 • Nevyzvednuté výhry propadají k následnému použití a k dalším účelům provozovatele soutěže.

 

Hrát a vyhrát můžete i do třetice v naší appce!

 • Výherní los si můžete setřít i v naší mobilní aplikaci VARYÁDA CLUB, a to od 15. do 31. srpna. Ikonka Vaší výhry se objeví po setření učitelky ve všech devíti kolečkách. Nákupní centrum Varyáda si pro Vás připravilo celkem 97 cen. Těšit se tak můžete na hodnotné dárky z našich obchodů, například na chytré hodinky Amazfit GT od prodejny Space, dětské školní batohy Marionnaud, na dárkové poukazy a značkové školní pomůcky nákupního centra Varyáda. Hlavní cenou je zlatý kupón v hodnotě 3 000 korun.
 • Výhry budou k vyzvednutí do 7 dnů od obdržení sms zprávy, a to na našem infostánku ve všední dny v čase 10:00 –18:00, který je umístěn naproti supermarketu Albert.
 • Nevyzvednuté výhry propadají k následnému použití a k dalším účelům provozovatele soutěže.

Další důležité podmínky všech soutěží:

Pořadatel i organizátor soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání, soutěž zkrátit, odložit, přerušit nebo kompletně zrušit. Úplné a aktuální znění pravidel bude vždy k dispozici na webových stránkách pořadatele.

Soutěžící si je vědom, že účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit deklarovanou výhru výhrou obdobného typu, a to i nižší hodnoty.

Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži nebo jednající v rozporu s pravidly nebudou do soutěže zařazeny. Pokud se ukáže, že tato osoba se i přes uvedené stala výhercem, nemá nárok na výhru.

Pořadatel si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit účastníka soutěže, jehož chování na webových stránkách či v mobilní aplikaci vykazuje známky nekalého či podvodného jednání (např.: duplicitní e-mailový účet apod.).

Nárok na výhru nelze převádět na jiného soutěžícího nebo jinou osobu.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele a organizátora soutěže, a osoby jim blízké a ostatní spolupracující právnické a fyzické osoby podílející se na této soutěži včetně jejich zaměstnanců a osob jim i jejich zaměstnancům blízkých. V případě, že se některá z těchto osob stane výhercem, výhra jí nebude předána a propadá ve prospěch pořadatele soutěže.

Řekněte to svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email