Albert 8:00-21:00

Obchody 9:00-21:00

Search
Generic filters

Nové testovací místo Covid-19 u OC Varyáda

Společnost Anygence otevřela v Karlových Varech nové testovací centrum na Covid-19. Odběrový velkokapacitní stan je umístěný na parkovišti u obchodního centra Varyáda. Testovací centrum poskytuje plné spektrum testů, včetně antigenních testů zdarma v rámci celostátního testování a rt-PCR testů pro samoplátce a indikované osoby na žádanku.

Odběrové místo obsluhuje kvalifikovaný zdravotnický tým. Provádí antigenní testy i PCR testy a testy na protilátky z krve. Antigenní testy jsou šetrné, protože se vzorek odebírá ze špičky nosu. Certifikované rt-PCR testy jsou prováděny ze slin. 

„V rámci postupného rozvolňování a otevírání provozoven chceme našim zákazníkům nabídnout pokud možno co nejkompletnější servis. Testování uvítali také zaměstnanci provozoven, kteří místo využívají v rámci povinnosti být testováni“ říká ředitelka OC Varyáda Petra Ladányi.

Odběrové místo je otevřené od pondělí do pátku od 8:30 do 16:30 hodin. Otestovat se můžete přijít i bez objednání. Centrum vydává i lékařské potvrzení o výsledku testu pro vycestování do zahraničí v několika jazycích.

Kontakt:

karlovyvary@anygence.com

+ 420 778 787 323

testování na covid-19 zdarma

Akce a slevy pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Varyáda naleznete ZDE.

O věrnostním klubu Varyáda Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE.

Sejdeme se ve Varyádě!

Řekněte to svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email