Testovací centrum Covid-19

Společnost Anygence provozuje v Karlových Varech  testovací centrum na Covid-19. Odběrový velkokapacitní stan je umístěný na parkovišti u obchodního centra Varyáda. Testovací centrum poskytuje plné spektrum testů, včetně antigenních testů zdarma v rámci celostátního testování a rt-PCR testů pro samoplátce a indikované osoby na žádanku.

Odběrové místo obsluhuje kvalifikovaný zdravotnický tým. Provádí antigenní testy i PCR testy a testy na protilátky z krve. Antigenní testy jsou šetrné, protože se vzorek odebírá ze špičky nosu. Certifikované rt-PCR testy jsou prováděny ze slin. 

„V rámci postupného rozvolňování a otevírání provozoven chceme našim zákazníkům nabídnout pokud možno co nejkompletnější servis. Testování uvítali také zaměstnanci provozoven, kteří místo využívají v rámci povinnosti být testováni“ říká ředitelka OC Varyáda Petra Ladányi.

Odběrové místo je otevřené od pondělí do pátku od 8:30 do 16:30 a o víkendu od 10:00 do 14:00. Otestovat se můžete přijít i bez objednání. Centrum vydává i lékařské potvrzení o výsledku testu pro vycestování do zahraničí v několika jazycích.

anygence logo

Po

Út

St

Čt

So

Ne

8:30 – 16:30

8:30 – 16:30

8:30 – 16:30

8:30 – 16:30

8:30 – 16:30

10:00 – 14:00

10:00 – 14:00

kávová rapsodie v péči o tělo

Kávová rapsodie v péči o tělo

Podzim se nese jako každý rok ve znamení teplého čaje, nebo voňavého dýňového latté. Obzvláště vůně kávy a aromatického karamelu patří bezesporu k podzimnímu období.

balonky

Nafoukněte zábavu ve velkém!

Balonky máme někteří z nás spojené s bezprostřední radostí a roztomilým dětstvím. Nejen pro nejmenší má však nově otevřený BALONKOMAT nafouknutou radost. Pořídit v prodejně

holka v listí tvář umělkyně

Minimalistický make-up během pár minut!

Čeká vás dovolená, na kterou se vám nechce s sebou vézt několik odstínů make-upu? Nebo chcete minimalizovat v letních měsících dekorativní kosmetiku, protože se bojíte