Search
Generic filters

Testovací centrum Covid-19

Společnost Prevedig provozuje v Karlových Varech  testovací centrum na Covid-19. Odběrový velkokapacitní stan je umístěný na parkovišti u obchodního centra Varyáda. Testovací centrum poskytuje plné spektrum testů, včetně antigenních testů zdarma v rámci celostátního testování a rt-PCR testů pro samoplátce a indikované osoby na žádanku.

Odběrové místo obsluhuje kvalifikovaný zdravotnický tým. Provádí antigenní testy i PCR testy a testy na protilátky z krve. Antigenní testy jsou šetrné, protože se vzorek odebírá ze špičky nosu. Certifikované rt-PCR testy jsou prováděny ze slin. 

„V rámci postupného rozvolňování a otevírání provozoven chceme našim zákazníkům nabídnout pokud možno co nejkompletnější servis. Testování uvítali také zaměstnanci provozoven, kteří místo využívají v rámci povinnosti být testováni“ říká ředitelka OC Varyáda Petra Ladányi.

Odběrové místo je otevřené od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00. Centrum vydává i lékařské potvrzení o výsledku testu pro vycestování do zahraničí v několika jazycích

Objednat se lze pouze přes naše stránky https://testynacovid.cz/ nebo tlačítkem níže.

Otevírací doba
Po08:00 - 17:00
Út08:00 - 17:00
St08:00 - 17:00
Čt08:00 - 17:00
08:00 - 17:00
So -
Ne -

Varyáda Blog

Skip to content