Albert 8:00-21:00
Obchody 9:00-21:00
Search
Generic filters

Kulturní léto s Varyádou

Naše obchodní centrum nenabízí jen skvělé nakupování, ale snaží se vás potěšit i v jiných oblastech, jako je například kulturní vyžití. Tentokrát jsme se stali hrdým partnerem Infocentra Karlovy Vary, které pořádá báječnou akci – Karlovarské kulturní léto.

Tento program zahrnuje různé koncerty, výstavy, workshopy a mnoho dalšího. Více informací naleznete na webu mestozazitku.cz.

Připravili jsme pro vás 20 vstupenek, o které můžete soutěžit na našem webu (níže) a Instagramu.

Každý výherce získá dva lístky na úžasné koncerty známých interpretů.

Těšit se můžete na Michala Hrůzu, Yzomandiase, Bena Cristovao, Hanu Zagorovou (Změna na straně pořadatele: Místo Hany Zagorové vystoupí Monika Absolonová) nebo Ewu Farnou. Neváhejte a soutěžte o vstupenky na skvělé koncerty u Thermalu.

Na shledanou ve Varyádě při předávání jedinečné výhry. Těšíme se na vás.

Vyhrané lístky budou k vyzvednutí v čase 10:00–17:00 na našem infostánku (776 505 384) naproti vstupu do hypermarketu Albert. 

Podmínkou pro vyzvednutí výhry je nainstalovaná aplikace VARYÁDA CLUB.

Řekněte to svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Karlovarské kulturní léto s Varyádou

Soutěže o lístky

Ben Cristovao | Dj Fuuse
Gratulujeme: Jakub Marek, Jakub Chlumský

Hana Zagorová & Boom! Band (Změna na straně pořadatele: Vystoupí Monika Absolonová) Gratulujeme: Kateřina Vaculíková, Jan Strouhal

Ewa Farna

Multižánrová zpěvačka, majitelka krásného hlasu, původem z Českého Těšína  se hudbě věnuje od dětství. Vydala osm řadových alb, jako historicky nejmladší zpěvačka vyrazila se svojí kapelou na samostatné koncertní turné po České republice a zastavila se v 18 městech. Z tohoto turné následně vyšlo DVD s názvem Blíž ke hvězdám. Na podzim roku 2009 Ewa vyjela na své již druhé turné k desce Virtuální, a na podzim roku 2011 Ewa i se svými fanoušky oslavila své 18 narozeniny MEGAKONCERTEM v Brně. Ten považuje za svůj dosud největší a nejnáročnější projekt, z něhož vyšlo druhé DVD s názvem EWA FARNA 18 LIVE.

Ewa farna vystoupí 13. 8. 2021 od 20:30 na Thermal Stage.