Search
Generic filters
Hot wheels pump track

Před Varyádou vyroste parádní Hot Wheels dráha

Miluješ Hot Wheels? Tak to tady nesmíte chybět! Největší akce pro milovníky autíček Hot Wheels u obchodního centra Varyáda, kdy se můžete těšit na autodráhu, burzu autíček, obří herní zónu a na spoustu soutěží o skvělý merch a další ceny. Celá akce se bude konat na parkovišti od 11 hodin do 17 hodin.

  • Hot wheels Pumptrack dráha pro členy klubu 
  • Hot wheels Pumptrack show s profesionálními jezdci
  • Fotokoutek
  • Malování na obličej
  • Zajímavé soutěže a aktivity

Varyáda se rozhodla zpříjemnit všem dětem a teenagerům sobotu, a tak 20. května napěchovala skvělými aktivitami. Hot Wheels Pumptrack nebudou jen dráhy s autíčky, ale především vlnitá dráha, na které se ve chvíli, kdy nebude probíhat program, mohou projíždět všichni nadšenci do jízdy na kole nebo koloběžce. Veškeré vybavení bude k vypůjčení na místě zdarma. „Rodiče se nemusí o děti bát, protože jim zapůjčíme helmu, budou před jízdou zaškoleny a během jízdy na ně budou dohlížet profesionálové,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace firmy EPG, která spravuje centrum. Chybět nebudou ani soutěže o atraktivní ceny.

„Nebude samozřejmě chybět ani doplňkový program jako fotokoutek nebo malování na obličej. Chceme, aby si den užili všichni, kdo do centra přijdou,” doplňuje Martin Malý. Vstup na dráhu bude podmíněn staženou aplikací Varyáda Club. Centrum chce tak odměnit všechny věrné zákazníky, kteří aplikaci pravidelně využívají nejen na akcích centra, ale i během roku například v obchodech Varyády.

Hot Wheels Pumptrack dráha je adrenalinovou zábavu pro děti, mládež i dospělé, pro začátečníky i profi sportovce. 37 metrovou plochu dráhy mohou zájemci zdolat na kole, koloběžce, longboardu, skateboardu či kolečkových bruslích.

Varyáda si pro zákazníky také připravila velkou spoustu soutěží spojených právě s touto akcí. Na sociálních sítích budete moci sdílet fotografii s kamarádem, který s vámi dráhu navštívil, a vyhrát tak zajímavé ceny. 

Kromě toho bude na webových stránkách centra připravena doplňující online hra, ve které se bude soutěžit o pěkné dárky od centra.

Sdílejte s přáteli

Varyáda Blog

Blog

Na co si dát pozor při praní prádla?

Zpříjemněte si rutinní činnost – praní prádla. Dozvíte se, na co si dát při praní prádla pozor. Skvělou vychytávkou jsou například prací proužky. Klíčová je pračka Při výběru pračky se

Číst více
Skip to content