Triumph

Lingerie

Triumph je naprosto jedinečná značka spodního prádla, která se výrobě tohoto sortimentu věnuje již více než 100 let – těžko byste dnes na trhu hledali zkušenějšího prodejce.

Triumph nabízí řadu modelů, od jemného svůdného spodního prádla až po vysoce funkční sportovní prádlo, od mladistvých trendy modelů v pastelových barvách po tvarující prádlo pro ženy, které potřebují korigovat svoji postavu. Vyberete si zde pohodlné spodní prádlo pro každý den (zahrnující také bavlněné košilky a kalhotky), noční prádlo, župany a v neposlední řadě také mateřské podprsenky. Každý rok u nás rovněž naleznete novou trendy kolekci plavek. Z bohatého sortimentu si vyberou ženy všech věkových kategorií. Triumph ale nezapomíná ani na muže, pro ty je připravena pánská kolekce značky Sloggi.

O společnosti Triumph

Všechno to začalo ve stodole: Transformace Triumph International z malé jihoněmecké továrny na korzety v roce 1886 na jednoho z předních světových výrobců spodního prádla a spodního prádla je příběhem globálního úspěchu.

Společnost Triumph se dnes těší přítomnosti ve více než 120 zemích po celém světě. Pro své značky Triumph a Sloggi společnost vyvíjí, vyrábí a prodává spodní prádlo, spodní prádlo, oblečení na spaní a plavky, které spojují vynikající kvalitu zpracování, bezkonkurenční střih a nejnovější módní design.

Náš závazek

My ve společnosti Triumph pevně věříme, že jako společnost máme odpovědnost za to, co ovlivníme svými akcemi, které jdou nad rámec plnění našich obchodních cílů.

V naší snaze o udržitelný a ziskový růst se zavazujeme vést naše globální podnikání legálně a odpovědným a udržitelným způsobem, který je eticky zdravý a zajímá se o blaho našich lidí, našich komunit, našich zúčastněných stran a přírodního prostředí.

Akce Triumph pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Varyáda naleznete ZDE.

O věrnostním klubu Varyáda Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE.

Sejdeme se ve Varyádě!

Triumph logo

Po

Út

St

Čt

So

Ne

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

album

Kam ukládat naše vzpomínky?

Asi se určitě shodneme na tom, že současná doba je ideální nejen na to, abychom reorganizovali naše domácnosti, ale zároveň vyřadili i rádoby upomínkové věci,

džungle

Udělejte si doma džungli!

Mnozí z nás možná už snili, že v tuto dobu se jim poštěstí a budou moci některé vysněné destinace navštívit, i když cestování je pro

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *