Search
Generic filters
Lingerie

Triumph

Triumph je naprosto jedinečná značka spodního prádla, která se výrobě tohoto sortimentu věnuje již více než 100 let – těžko byste dnes na trhu hledali zkušenějšího prodejce.

Triumph nabízí řadu modelů, od jemného svůdného spodního prádla až po vysoce funkční sportovní prádlo, od mladistvých trendy modelů v pastelových barvách po tvarující prádlo pro ženy, které potřebují korigovat svoji postavu. Vyberete si zde pohodlné spodní prádlo pro každý den (zahrnující také bavlněné košilky a kalhotky), noční prádlo, župany a v neposlední řadě také mateřské podprsenky. Každý rok u nás rovněž naleznete novou trendy kolekci plavek. Z bohatého sortimentu si vyberou ženy všech věkových kategorií. Triumph ale nezapomíná ani na muže, pro ty je připravena pánská kolekce značky Sloggi.

O společnosti Triumph

Všechno to začalo ve stodole: Transformace Triumph International z malé jihoněmecké továrny na korzety v roce 1886 na jednoho z předních světových výrobců spodního prádla a spodního prádla je příběhem globálního úspěchu.

Společnost Triumph se dnes těší přítomnosti ve více než 120 zemích po celém světě. Pro své značky Triumph a Sloggi společnost vyvíjí, vyrábí a prodává spodní prádlo, spodní prádlo, oblečení na spaní a plavky, které spojují vynikající kvalitu zpracování, bezkonkurenční střih a nejnovější módní design.

Náš závazek

My ve společnosti Triumph pevně věříme, že jako společnost máme odpovědnost za to, co ovlivníme svými akcemi, které jdou nad rámec plnění našich obchodních cílů.

V naší snaze o udržitelný a ziskový růst se zavazujeme vést naše globální podnikání legálně a odpovědným a udržitelným způsobem, který je eticky zdravý a zajímá se o blaho našich lidí, našich komunit, našich zúčastněných stran a přírodního prostředí.

Otevírací doba
Po09:00 - 20:00
Út09:00 - 20:00
St09:00 - 20:00
Čt09:00 - 20:00
09:00 - 20:00
So09:00 - 20:00
Ne09:00 - 20:00

Varyáda Blog

Na co si dát pozor při praní prádla?

Zpříjemněte si rutinní činnost – praní prádla. Dozvíte se, na co si dát při praní prádla pozor. Skvělou vychytávkou jsou například prací proužky. Klíčová je pračka Při výběru pračky se

Číst více
Skip to content