PO—NE 9:00—21:00 hod.

+420 353 221 100

     

Čeština  /  English

Triumph

denně 09:00 - 21:00 hod.

+420 353 034 106

Triumph

Značka Triumph nabízí řadu modelů, od elegantních v atraktivních barvách až po mladistvé modely v trendy pastelových barvách. V nabídce naleznete tvarující prádlo pro ženy, které potřebují korigovat svoji postavu, pohodlné spodní prádlo pro každý den (zahrnující také bavlněné košilky a kalhotky), noční prádlo, župany a v neposlední řadě také sportovní a mateřské podprsenky. Ani pánové nepřijdou zkrátka. Pro ně je připravena kolekce značky sloggi. Každý rok u nás rovněž naleznete novou trendy kolekci plavek.

Od jemného svůdného spodního prádla až po vysoce funkční sportovní prádlo, od mladistvých trendy modelů až po pánské spodní prádlo - taková je nabídka společnosti Triumph International. Kvalitní spodní prádlo, noční prádlo a plavky jsou určeny pro ženy všech věkových kategorií a Triumph International nezapomíná ani na muže.

Přijďte do obchodu Triumph a najděte tu správnou oporu pro Vaše poprsí, kterou opravdu potřebujete. Vyberte si kultovní kolekci Amourette a podívejte se, jak může být okouzlující každodenní podprsenka.