Search
Generic filters
Handbags and bags

PROSCH BAGS

V prodejně PROSCH BAGS můžete zakoupit cestovní zavazadla, peněženky, kabelky, školní batohy, pásky nebo deštníky od předních výrobců a dodavatelů. PROSCH BAGS je dovozcem koženého zboží Greenburry, specializuje se na prodej kožených tašek a peněženek této německé značky. Mimo to v prodejně nabízí výrobky českých firem TOPGAL, BAGMASTER, LAGEN, FACEBAG, FAMITO, PENNYBELTS, německých D&N, SURI FREY, WAIPUNA, nizozemské SECRID, britské FIORELLI a dalších. Na své si zde přijdou i pánové – je pro ně připraven opravdu velký výběr pánských tašek.

O společnosti 

Naše firma vznikla v roce 2009, vytvořením obchodního sdružení dvou samostatně činných obchodníků.

Historie však sahá až do roku 1996. Od té doby nám prošlo rukama opravdu velké množství zboží. Z počátku to bylo pár kabelek a peněženek. Jak šel čas, tak jsme rozšiřovali náš sortiment, až do současné podoby. Přátelé ze studentských let Ladislav PROcházka a Radek SCHmied, založili jako dva jednalelé firmu PROSCH  s.r.o. a otevřeli v roce 2010 dvě prodejny PROSCH BAGS v obchodních centrech. 

Provozování prodejen s koženou galanterií jsme se zabývali již v letech 2000-2010. Postupně jak stoupal zájem zákazníků o velká obchodní centra, jsme se rozhodli menší obchody uzavřít a nadále nechat otevřené pouze prodejny v těchto centrech, to se psal rok 2010.

Jednu naší prodejnu najdete v Plzni, v nákupním centru Borská pole a druhou v Karlových Varech, v nákupním centru Varyáda.

Tak jak se postupně mění nákupní zvyklosti zákazníků a již několik let stoupá oblíbenost nákupu zboží v e-shopech, jsme rádi, že vám i naše firma může nabídnout prostřednictvím našeho e-shopu zboží přímo do domu…

Filozofií naší firmy, je nakupovat zboží pokud možno přímo od výrobců a tím pro Vás získávat co nejvýhodnější prodejní ceny.

Veškeré zboží které si u nás můžete objednat, máme skladem.
Dvacet let provozujeme kamenné prodejny. Víme, že je pro vás nejdůležitější koupit zboží s prokazatelným původem, kvalitní za dobrou cenu, s výtečným záručním servisem a bohatým výběrem.
Dáváme si záležet na výběru dodavatelů, snažíme se se zákazníky dobře komunikovat a vybíráme pro vás zboží s dobrým poměrem cena/kvalita.

Otevírací doba
Po09:00 - 20:00
Út09:00 - 20:00
St09:00 - 20:00
Čt09:00 - 20:00
09:00 - 20:00
So09:00 - 20:00
Ne09:00 - 20:00

Varyáda Blog

Na co si dát pozor při praní prádla?

Zpříjemněte si rutinní činnost – praní prádla. Dozvíte se, na co si dát při praní prádla pozor. Skvělou vychytávkou jsou například prací proužky. Klíčová je pračka Při výběru pračky se

Číst více
Skip to content