Pompo

Hračky

Hračky, Lego, dětské oděvy, kočárky – vše pro vaše miláčky! Pompo, spol. s r.o. je rozsáhlou maloobchodní sítí prodejen hraček pro holky i pro kluky, působící po celé České republice s prodejem tuzemských a zahraničních výrobců prémiových hraček, jako jsou LEGO, Mattel, Hasbro, Abrex, Zapf Creation, Ravensburger, John, Nikko a další. Jedná se o původní českou společnost. 

Jaké typy prodejen můžete najít? 

Pompo- Základní a nejrozšířenější typ prodejen prodávající hračky, společenské hry, stavebnice, hlavolamy a panenky.

POMPO MAXI – Prodává kojenecké zboží, od autosedaček, dětských kočárků až po různé doplňky a příslušenství, či dětské oblečení.

POMPO E-SHOP – Internetový obchod.

Tato společnost se též podílí na charitivní činnosti. Spolupracuje například s mateřskými školkami, dětskými domovy, mateřskými a dětskými centry. Dále pořádá dětské dny, podporuje Olivovu dětskou léčebnu, Asociaci náhradních rodin České republiky, fond ohrožených dětí Klokánek a podporuje léčebné dětské zájezdy.

Akce POMPO pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Varyáda naleznete ZDE.

O věrnostním klubu Varyáda Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE.

Sejdeme se ve Varyádě!

pompo

Po

Út

St

Čt

So

Ne

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

varyáda nákupák

Vlog: Denim z LEE COOPER, TALLY WEIJL

Klasickou denimovou značkou je jednoznačeně LEE COOPER! V nabídce má pohodlné, stylové a svěží kousky, takže pokud hledáte například kvalitní a trendy džíny, Lee Cooper

pláž animovaná

Expresní opálení i bez moře

Asi se všichni shodneme na tom, že co do opálení, neměli jsme začátek roku moc příznivý na to, abychom mohli odletět do teplých krajin a

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *