Orsay

Fashion

Dámská móda určena mladým ženám je naší vášní. Kombinujeme moderní siluety, ženskou eleganci, sezónní trendy a roztomilé detaily s velkou dávkou lásky. Naše mise: inspirovat zákaznice módou, která na jejich tvářích vyvolá úsměv, hodí se k jejich osobitému stylu a vždy budou vypadat dokolane a neodolatelně v každé situaci. Produkty, které našim zákaznicím nabízíme, mají nejvyšší kvalitu a bezkonkurenční cenu.

Milujeme šaty a květované potisky – nicméně náš úžasný svět může nabídnout mnohem více: počínaje od běžného nošení pro každý den a základních textilií vysoké kvality, po neskutečné večerní a party kreace – naše zákaznice najdou všechno, co si můžou přát. Je jisté, že žádný outfit se neobejde bez sladěných bot, doplňků nebo nezbytné vůně či make-upu. Protože víme, že mladé ženy mají mnoho tváří a trendy se mohou měnit každý den, každý měsíc do našich prodejen přinášíme různorodé kolekce s novými módními styly.

Náš tým, který má na starosti trendy ví nejen co je ve světě skutečně in, ale zná i potřeby a styl života našich zákaznic. Spolu s návrháři a manažery produktů pracují nad perfektním spojením aktuálních trendů s potřebami a vkusem našich zákaznic. Velký tým dodavatelů a oděvních technologů je zárukou, ža každý kousek oděvu, který se dostane do prodejny tak rychle, jak jen to je možné, je ideální a bude mít atraktivní cenu.

Každá naše zákaznice se musí cítit zkrátka krásně. Chceme naše zákaznice inspirovat individiuální stylistickým poradenstvím a dát jim tak rady nebo módní tipy. Zákaznice sama rozhoduje o tom, kde a jak se chce s námi spojit a jakým nákupům dává přednost: ať je to v pohodlí domova na gauči, kde může nakupovat na naší straně orsay.com nebo v aplikaci na chytrém telefonu nebo v jedné z našich 740 prodejnách po celém světě. Díky naší službě „Click and Collect“ a digitálnímu propojení našich prodejen s online nabídkou, může zákaznice získat přístup k veškerému zboží v jakémkoliv odběrním místě.

 

Po

Út

St

Čt

So

Ne

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

Starejte se správně o svou pleť

Zimu si většina z nás spojuje se zasněženými pláněmi, teplým svařákem a Vánocemi. Procházky venku by měly být na denním pořádku, a vlastně nám teď

Jak na home office?

Práce z domova čili home office se dnes stává čím dál více populární jak mezi zaměstnanci, tak i mezi zaměstnavateli. A ne jen díky koronaviru.

Hygge aneb umění udělat si pohodlí

Hygge je dánské slovo používané k pojmenování pocitu nebo okamžiku (ať už osamoceně nebo s přáteli, doma nebo venku) jako něco útulného, okouzlujícího nebo zvláštního.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *