Search
Generic filters
Fashion

Orsay

ORSAY je zárukou  módního a cenově dostupného oblečení, které dokáže kdykoli vyjádřit individualitu každé ženy. Tento slib je pro nás největší výzvou a k jeho splnění směřujeme naše každodenní počínání a úsilí.

Obchody ORSAY

Nejdůležitější součást komunikace se denně odehrává v 630 obchodech.  Zde se rozhoduje, zda se zákaznice bude v ORSAY cítit dobře. Je třeba, aby zákaznice měla z kontaktu s odborně vyškolenými pracovnicemi v obchodě příjemný emocionální zážitek – tzv. „ORSAY-Feeling“. Ale i design obchodu, přehledná prezentace zboží a inspirující výlohy se v každém jednotlivém obchodě starají o příjemnou atmosféru.

 Více informací a inspiraci najdete na našich webových stránkách, nebo si stáhni naši appku, kde máte všechny informace pohromadě a svou klubovou kartu budete mít vždy u sebe: http://www.orsay.com/cs-cz/specials/orsay-app/

 

Využijte naši službu Click & Collect

Nakupujte na www.orsay.com a zboží si můžete vyzvednout bez poplatku za poštovné v kamenné prodejně.

Náš tým, který má na starosti trendy ví nejen co je ve světě skutečně in, ale zná i potřeby a styl života našich zákaznic. Spolu s návrháři a manažery produktů pracují nad perfektním spojením aktuálních trendů s potřebami a vkusem našich zákaznic. Velký tým dodavatelů a oděvních technologů je zárukou, ža každý kousek oděvu, který se dostane do prodejny tak rychle, jak jen to je možné, je ideální a bude mít atraktivní cenu.

Každá naše zákaznice se musí cítit zkrátka krásně. Chceme naše zákaznice inspirovat individiuální stylistickým poradenstvím a dát jim tak rady nebo módní tipy. Zákaznice sama rozhoduje o tom, kde a jak se chce s námi spojit a jakým nákupům dává přednost: ať je to v pohodlí domova na gauči, kde může nakupovat na naší straně orsay.com nebo v aplikaci na chytrém telefonu nebo v jedné z našich 740 prodejnách po celém světě. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba
Po09:00 - 20:00
Út09:00 - 20:00
St09:00 - 20:00
Čt09:00 - 20:00
09:00 - 20:00
So09:00 - 20:00
Ne09:00 - 20:00

Varyáda Blog

Skip to content