Koutný

Men's fashion

Tradiční prostějovská rodinná značka pánské módy Koutný s více než 20letou tradicí za samozřejmou pokládá výjimečnou kvalitu materiálů a jejich pečlivé zpracování s absolutním důrazem na každý detail. Pořídíte zde perfektně padnoucí oblek klasického i vyštíhleného střihu, svatební obleky, tradiční smoking, gentlemanskou klasiku do práce i trendy obleky pro volný čas. Nové kolekce, připravované každou sezonu, vycházejí z módních trendů a zohledňují využití nejnovějších materiálů. Součástí prodejny je měřenkový salon, ve kterém vám zkušení specialisté představí materiály, barvy i střihy a společně s nimi vyberete vše pro svůj dokonalý oblek, sako i košili na míru.

Po

Út

St

Čt

So

Ne

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

Starejte se správně o svou pleť

Zimu si většina z nás spojuje se zasněženými pláněmi, teplým svařákem a Vánocemi. Procházky venku by měly být na denním pořádku, a vlastně nám teď

Jak na home office?

Práce z domova čili home office se dnes stává čím dál více populární jak mezi zaměstnanci, tak i mezi zaměstnavateli. A ne jen díky koronaviru.

Hygge aneb umění udělat si pohodlí

Hygge je dánské slovo používané k pojmenování pocitu nebo okamžiku (ať už osamoceně nebo s přáteli, doma nebo venku) jako něco útulného, okouzlujícího nebo zvláštního.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *