PO—NE 9:00—21:00 hod.

+420 353 221 100

     

Čeština  /  English

Kara

denně 09:00 - 21:00 hod.

+420 734 754 769

Kara

Kara se zaměřujeme na výrobu a prodej dámské a pánské konfekce z pravé kůže a kožešin, koženou galanterii a doplňky. Tradiční značka Kara přináší prověřenou klasiku i nejnovější trendy, vždy však klade důraz na detail a prémiovou kvalitu použitých materiálů.
Navazuje na poctivé kožedělné řemeslo ověřené staletími a nabízí nadčasové, precizně zpracované produkty, které jsou dostupné všem. Kara je přesvědčena, že kůže je natolik výjimečný materiál, že by neměl chybět v žádném šatníku. Její nenahraditelnost pro výrobu oblečení a doplňků tkví především v jejím přírodním charakteru.
V kůži se perfektně vyznává a poskytuje bezkonkurenční služby. Disponuje vlastní čistírnou, nabízíme úschovnu i pozáruční opravu oděvů. Na všech pobočkách dokáží poradit s výběrem i s následnou péčí. Stálí zákazníci mohou využít výhod věrnostního klubu.
Kara pobočky najdete v Čechách i na Slovensku a nakupovat můžete také na e-shopu. Jakýkoliv model si můžete nechat objednat na vámi vybranou prodejnu, kde ho pro vás připraví a rezervují v domluveném termínu.

Akceptované platební karty: Mastercard, Mastercard Elektronic, Maestro, VISA, VISA Elektron