GrandOptical

Optometrist

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která patří v oblasti oční optiky a péče o zrak ke globálním lídrům a nejzkušenějším provozovatelům na světě. V prodejnách GrandOptical najdete komplexní a širokou nabídku dioptrických i slunečních brýlí i kontaktních čoček. Za velmi příznivé ceny si zde vyberete z obrub klasických elegantních tvarů nebo z modelů inspirovaných nejnovějšími módními trendy. Náročnější zákazníky jistě potěší nabídka světových i exkluzivních značek jako Ray-Ban, Gucci, Tommy Hilfiger, Fossil, Miki Ninn, Enzzo, Fuzion či Heritage.

Samozřejmostí je možnost nechat si změřit zrak kvalifikovanými optometristy, přičemž tato služba je poskytována denně a bez nutnosti objednání. V případě nákupu mají zákazníci měření zraku zcela zdarma.

Po

Út

St

Čt

So

Ne

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

Starejte se správně o svou pleť

Zimu si většina z nás spojuje se zasněženými pláněmi, teplým svařákem a Vánocemi. Procházky venku by měly být na denním pořádku, a vlastně nám teď

Jak na home office?

Práce z domova čili home office se dnes stává čím dál více populární jak mezi zaměstnanci, tak i mezi zaměstnavateli. A ne jen díky koronaviru.

Hygge aneb umění udělat si pohodlí

Hygge je dánské slovo používané k pojmenování pocitu nebo okamžiku (ať už osamoceně nebo s přáteli, doma nebo venku) jako něco útulného, okouzlujícího nebo zvláštního.