Country Rose

Home decor

Sortiment obchodu je nesmírně bohatý, najdete zde nádherný porcelán a kuchyňský textil dánské značky Green Gate, velký výběr úžasných vonných vosků a svíček s praskajícím knotem WoodWick i Yankee Candle, voňavá přírodní mýdla a kosmetiku nejvyšší kvality přímo od italských a francouzských výrobců nebo ručně vyřezávané andílky a figurky Willow Tree. Mimo to zde pořídíte krásné hodiny, aromalampy, svícny, lucerny, obrazy, košíky, polštářky, plédy i přehozy a mnoho, mnoho dalšího! Samozřejmostí je nabídka pravé sušené levandule přímo ze slunné Provence, která provoní váš domov.

Po

Út

St

Čt

So

Ne

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

Starejte se správně o svou pleť

Zimu si většina z nás spojuje se zasněženými pláněmi, teplým svařákem a Vánocemi. Procházky venku by měly být na denním pořádku, a vlastně nám teď

Jak na home office?

Práce z domova čili home office se dnes stává čím dál více populární jak mezi zaměstnanci, tak i mezi zaměstnavateli. A ne jen díky koronaviru.

Hygge aneb umění udělat si pohodlí

Hygge je dánské slovo používané k pojmenování pocitu nebo okamžiku (ať už osamoceně nebo s přáteli, doma nebo venku) jako něco útulného, okouzlujícího nebo zvláštního.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *