Apart

Jewelery store

Společnost Apart je lídrem v oblasti prodeje šperků a hodinek ve střední Evropě díky dlouholeté tradici, která sahá až do sedmdesátých let. Jedná se o přední značku na klenotnickém trhu, která díky dynamickému vývoji získala mnohá ocenění za dokonalou kvalitu výrobků, příkladný zákaznický servis a výjimečnou prestiž. Apart si uvědomuje, že šperky a hodinky jsou tou nejkrásnější ozdobou, která podtrhuje půvab ženy a charisma muže, proto do své nabídky pečlivě vybírá klenotnické produkty světoznámých značek. Vyberete si z bohatého množství šperků ze stříbra a zlata za velmi příznivé ceny, ale uspokojeni budou i náročnější klienti – sortiment prodejny Apart nabízí rovněž luxusní produkty zdobené diamanty či jinými drahými kameny. Obchod disponuje také širokou nabídkou snubních prstenů.

Po

Út

St

Čt

So

Ne

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

Starejte se správně o svou pleť

Zimu si většina z nás spojuje se zasněženými pláněmi, teplým svařákem a Vánocemi. Procházky venku by měly být na denním pořádku, a vlastně nám teď

Jak na home office?

Práce z domova čili home office se dnes stává čím dál více populární jak mezi zaměstnanci, tak i mezi zaměstnavateli. A ne jen díky koronaviru.

Hygge aneb umění udělat si pohodlí

Hygge je dánské slovo používané k pojmenování pocitu nebo okamžiku (ať už osamoceně nebo s přáteli, doma nebo venku) jako něco útulného, okouzlujícího nebo zvláštního.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *