Search
Generic filters
Máme otevřeno i během rekonstrukce
Sbiratbody se vyplatí

Sbírat body s Mojí Varyádou se vyplatí!

Nákupní centrum Varyáda spouští od srpna novou mobilní aplikaci Moje Varyáda. Ta umožní návštěvníkům centra získávat věrnostní body a proměňovat je za dárky. Stačí jen nafotit účtenku z každého nákupu a pak už vybírat z bohaté nabídky odměn. Navíc na první uživatele čeká dárek v podobě 10 bodů zdarma.

Poukaz na nákup ve Varyádě Intersport dárkový poukaz Dárkový poukaz EXE Jeans Kovová láhev VaryádaKarty hrací

 

 

 

 

A mnohem více…

Věrnostní aplikace Moje Varyáda je od začátku srpna dostupná pro všechny majitele iPhonů i Androidů. Je to unikátní aplikace v Karlovarském kraji, která odměňuje všechny zákazníky za to, že nakupují ve Varyádě. Stačí vyfotit účtenku za nákup, dokonce i za ten v hypermarketu Albert, a automaticky se zákazníkovi připíší věrnostní body. Ty je pak možné proměnit za exkluzivní dárky, sezónní produkty od nájemců či dárkové poukázky. „Mobilní appku jsme kompletně přepracovali a místo obyčejných slev k nájemcům nová aplikace odměňuje za věrnost a pravidelné nakupování. Chceme totiž, aby naši návštěvníci byli odměňováni za to, že u nás utrácí,” vysvětluje změnu Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace firmy EPG, která vlastní obchodní centrum Varyáda.

Každý, kdo si v prvním měsíci nainstaluje aplikaci, obdrží navíc 10 bodů zdarma, za které je možné si dát lahodnou kávu v Bistrotéce Zlámalíková.

Od poloviny srpna bude probíhat velká komunikační kampaň v regionálních médiích, na sociálních sítích a digitálních platformách. Se stahováním aplikace budou pomáhat návštěvníkům i hostesky v průběhu nejrůznějších spotřebitelských soutěží a akcí. Nová aplikace pochází z dílny slovenské společnosti Simplaq, vizuální styl a grafiku vytvořila hradecká agentura Kreatika.

 

Sdílejte s přáteli

Varyáda Blog

Skip to content