Albert 8:00-21:00

Obchody 9:00-21:00

Search
Generic filters

Varyáda partnerem volejbalistů: Karlovarský volejbalový tým vyhrál znovu extraligový titul

Karlovarští volejbalisté slaví druhý extraligový titul ve své historii. V rozhodujícím pátém finálovém utkání porazili 3:1 České Budějovice. Třetí výhrou se stali mistry extraligy.

Karlovarsko odehrálo 5 zápasů a přesně v pátém získali vítězné 3 body, přitom k výhře měli blízko už po prvních dvou zápasech, které vyhráli. Poté jim ale štěstí nepřálo a v dalších dvou zápasech prohráli. Ve čtvrtém zápase se utkali s Českými Budějovicemi a prohráli, a tím České Budějovice dotáhli Karlovarské na 2:2. V pátém zápase znovu s Českými Budějovicemi vyhráli, a tím i celou soutěž. Karlovarští volejbalisté tím zastavili České Budějovice po 15 vyhraných zápasech.

České Budějovice vyhráli titul již desetkrát. V roce 2018 poprvé vyhrálo Karlovarsko, ale v roce 2O19 titul neobhájilo. Minulý rok byla UNIQA volejbalová extraliga mužů kvůli Covid-19 ukončena předčasně a mistr nebyl vyhlášen. Druhé vítězství znamená pro karlovarské volejbalisty hodně -Karlovarský tým existuje teprve 7 let a už se řadí mezi nejlepší v České republice.

Naše obchodní centrum Varyáda karlovarský volejbalový tým podporuje a je jejich partnerem. Zjistěte o nich více na stránkách Karlovarského volejbalu.

Zdroj

Karlovarsko vyhrálo extraligu

Akce a slevy pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Varyáda naleznete ZDE.

O věrnostním klubu Varyáda Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE.

Sejdeme se ve Varyádě!

Řekněte to svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email