Search
Generic filters
Runczech

Varyáda je partnerem 1/2 maratonu RunCzech

O víkendu 18. května hostí lázeňské město Karlovy Vary populární sportovní událost – půlmaraton RunCzech. Nákupní centrum Varyáda se stalo hlavním partnerem této akce a pro běžce i jejich fanoušky připravilo u hotelu Thermal atraktivní stanoviště.

 

Stanoviště bude umístěno nedaleko hotelu Thermal a ponese ryze ekologický charakter. Návštěvníkům zde bude nabízeno nejen čerstvé ovoce a proteinové tyčinky, které jim pomohou doplnit energii před během či po něm, ale i catering od místní firmy Bistrotéka Zlámalíková. Stanoviště bude vyzdobeno v souladu s přírodními motivy a ekologickým zaměřením Varyády. “U hotelu Thermal jsme se rozhodli návštěvníkům ukázat, že Varyáda jde opravdu ekologickým směrem a připravili jsme si posezení z palet a kompletně laděné stanoviště do CSR. O tom si mohou všichni přečíst na webových stránkách varyada.cz/zelena.” říká Martin Malý, ředitel komunikace a marketingu firmy EPG.

Všichni kolemjdoucí budou mít také možnost zatočit si zdarma kolem štěstí, na němž budou připraveny atraktivní ceny jako poukázky do obchodů a restaurací Varyády či zajímavé reklamní předměty.

 

„Jsme nadšeni, že se můžeme stát součástí tak významné sportovní události jako je RunCzech půlmaraton. Běžecký sport si v Karlových Varech získává stále větší popularitu, a my rádi podpoříme tuto aktivní komunitu,“ doplnil Malý. „Naše stanoviště bude ideálním místem, kde si běžci mohou doplnit energii a jejich fanoušci je náležitě povzbudit. Těšíme se na skvělou atmosféru,“ řekl.

Sdílejte s přáteli

Varyáda Blog

Vlog

Jak chránit mazlíčky před vysokými teplotami

V letních měsících je nesmírně důležité chránit své mazlíčky před vysokými teplotami. Zavítali jsme do prodejny Akvazoo, kde mají skvělé vychytávky, jako je například samochladící podložka. https://www.youtube.com/watch?v=Io3KwUMRPUg Stáhnout appku Moje

Číst více
Skip to content