Search
Generic filters
Poketour

PokéTour dorazí do Varyády

Také máte rádi pokémony stejně jako my? Pro naše zákazníky jsme si ve spolupráci s pokemaster.cz připravili něco, co tu ještě nebylo – PokéTour, která bude v našem nákupním centru 16. září 2023 od 10:00 do 18:00. PokéTour je akce, na které se všechno točí kolem Pokémonů. Na své si přijdou děti i dospělí – ať jsou to hráči karetní hry Pokémon TCG, sběratelé karet, nebo zkrátka jen nadšenci do Pokémonů. Všichni zájemci si mohou přijít vyměňovat kartičky, zahrát si Pokémon TCG, zasoutěžit si a nakoupit karty, boxy nebo plyšáky.

Poké tour

Také máte rádi pokémony stejně jako my? Pro naše zákazníky jsme si ve spolupráci s pokemaster.cz připravili něco, co tu ještě nebylo – PokéTOUR, která bude v našem nákupním centru 16. září 2023 od 10:00 do 18:00. PokéTour je akce, na které se všechno točí kolem Pokémonů. Na své si přijdou děti i dospělí – ať jsou to hráči karetní hry Pokémon TCG, sběratelé karet, nebo zkrátka jen nadšenci do Pokémonů. Všichni zájemci si mohou přijít vyměňovat kartičky, zahrát si Pokémon TCG, zasoutěžit si a nakoupit karty, boxy nebo plyšáky.

Víte, jak poznat falešnou Pokémon kartu? Přijďte k nám a expert na falešné karty vás naučí poznat falešné od těch pravých. Pokud si přinesete své karty, tak vám dokonce zkontroluje jejich pravost. Zároveň si můžete na burze své kartičky směnit či nakoupit nové.

Jste ve světě pokémonů teprve začátečník? Nevadí, pod vedením zkušeného trenéra se můžete hru Pokémon TCG naučit a zahrát si svůj první zápas.

Čeká na vás také Bingo nebo nejrůznější soutěže. Vyvrcholením celé akce bude vyhlášení tomboly, ve které se budou rozdávat balíčky, plyšáky, ale i dražší boxy, které stojí za to.

  • burza karet
  • soutěže a hry
  • expert na falešné karty a sběratelství
  • Pokémonolog
  • výuka karetní hry Pokémon TCG
  • tombola, bingo, kvíz
  • dětský koutek
  • prodej zboží

Budeme se na vás těšit.

Sdílejte s přáteli

Varyáda Blog

Blog

Menstruace není tabu. Znáte tyhle pomůcky?

Menstruace je přirozená a zdravá součást ženského života. Existuje mnoho způsobů, jak si toto období ulehčit a udělat ho pohodlnějším. Zkuste tyhle pomůcky. Menstruační kalíšky a kalhotky Máme štěstí, že

Číst více
Skip to content