Search
Generic filters
Ona Dnes

Nákupy Ona Dnes ve Varyádě

Tak jako každý rok, i letos na jaře začíná další ročník výhodných Nákupů s Ona Dnes. Slevové kupóny můžete najít ve vydání časopisu Žena a Život, Ona Dnes a v mobilní aplikaci Portmonka nebo magazínu DNES + TV.

  • Časopis Žena a Život – vychází 10. května
  • Časopis Ona Dnes – vychází 15. května
  • Mobilní aplikace Portmonka – od 15. května
  • Magazín DNES + TV – vychází 18. května

Nákupy se slevovými kupony Ona dnes poprvé proběhly v roce 2010. Už v prvním ročníku výhodných nákupů se ukázalo, že zájem veřejnosti byl obrovský. A to proto, že na slevy coby národ reagujeme obecně pozitivně, ale hlavně díky tomu, že se ke spolupráci přizvali firmy, které mají s ženskou náturou hodně společného. Vzhledem k úspěchu celé akce se redakce časopisu Ona Dnes rozhodla pokračovat, a akce se opakuje dvakrát do roka – na jaře a na podzim. Slevové kupony lze uplatnit ve velkém množství jak kamenných, tak on-line obchodů, kdy jejich počet roste každým rokem.

Tváří slev je od roku 2014 vždy nějaká známá osobnost, kdy v tomto roce jí byla topmodelka Tereza Maxová. Od té doby jste mohli vidět třeba Markétu Plánkovou, Janu Strykovou, Kristinu Kloubkovou nebo Markétu Děrgelovou. Svůj typ na letošní osobnost nám můžete sdělovat před naše sociální sítě. Schválně, kdo to bude?

Příjemné nákupy ve Varyádě.

Sdílejte s přáteli

Varyáda Blog

Blog

Menstruace není tabu. Znáte tyhle pomůcky?

Menstruace je přirozená a zdravá součást ženského života. Existuje mnoho způsobů, jak si toto období ulehčit a udělat ho pohodlnějším. Zkuste tyhle pomůcky. Menstruační kalíšky a kalhotky Máme štěstí, že

Číst více
Skip to content