Search
Generic filters
Valentýn soutěž

Láska prochází Varyádou

Valentýn, svátek všech zamilovaných je doslova za dveřmi. Vzhledem k tomu, že se jedná o událost slavenou dárky, květinami, sladkostmi a hlavně společnými okamžiky, nákupní centrum Varyáda si připravilo speciální valentýnský program. Romantické večeře, růže a čokolády zdarma. Tedy skvělá příležitost naplánovat pro svého milého či milou jedinečné chvilky.

Připraveny jsou slevové akce na pestrý sortiment zboží, kterým můžete potěšit svého partnera. Kosmetika, parfémy, společné fotografie v rámečku, knihy, dárkové balíčky a mnohé další zajímavé produkty. „Naše obchody každoročně nabízejí na Valentýna zajímavé tipy na dárky. My jsme chtěli atmosféru svátku zamilovaných umocnit a zahalit Varyádu do romantického hávu. Naším cílem je nabídnout párům příjemně strávený čas v našem centru,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG, která vlastní Varyádu.

Na Valentýna se všichni mohou společně naladit už při příchodu, kdy bude párům nabídnuta růže zdarma. A poté budou moci ještě kdekoli po pasáži centra dostat i mléčnou čokoládu. Jediné, co k tomu budou potřebovat je stažená aplikace Moje Varyáda, ve které uplatní své kupóny určené právě na tuto akci.

 

Společný čas potom bude ideální zakončit romantickou večeří. V Bistrotéce Zlámalíková připraví kuchaři pro zamilované nejrůznější valentýnské obložené talíře, hlavní jídla či zákusky. A právě o romantické večeře budeme soutěžit na sociálních sítích Varyády. K večeři jako pozornost výherci dostanou navíc růži a láhev vína.

Sdílejte s přáteli

Varyáda Blog

Blog

Na co si dát pozor při praní prádla?

Zpříjemněte si rutinní činnost – praní prádla. Dozvíte se, na co si dát při praní prádla pozor. Skvělou vychytávkou jsou například prací proužky. Klíčová je pračka Při výběru pračky se

Číst více
Skip to content