Generic filters
Máme otevřeno i během rekonstrukce • Otevírací doba MiniPotravin 9:00-17:00
Streetfloorball - již proběhlo

KFC Street Floorball League před Varyádou

Úspěšná série Street Floorball League už v minulých pěti ročnících zavítala celkem do 13 českých měst, v nichž se povedlo uspořádat 36 turnajů a zapojit více jak 600 týmů. Nyní máte jedinečnou možnost floorballová klání vidět naživo přímo ve Varech u nás před Varyádou.

Hráči i fanoušci se i letos mohou v rámci šestého ročníku těšit na floorballové zápasy na třech hřištích a to v kategoriích muži, ženy i smíšené týmy s pěti až deseti hráči, starší 15 let.

Utkání se hrají ve formátu 3 na 3 bez gólmanů na malé branky a na hřišti o rozměrech 24×12 metrů na 12 minut superhrubého času, poslední minuta je čistý čas. Na každém turnaji se podle počtu účastníků nalosují týmy do základních skupin, z nichž pak ti nejlepší postoupí do následného play-off a zahrají si o vítězství a hodnotné ceny.

Přijďte s námi zafandit a podívat se jakou rychlostí umí lítat děrovaný floorballový míček;-)