Search
Generic filters
Máme otevřeno i během rekonstrukce
Bob a Bobek odstartují léto

Bob a Bobek odstartují léto ve Varyádě

Oblíbená dvojice králíků Bob a Bobek se objeví i v nákupním centru Varyáda. Přijedou v sobotu 22. června a budou uvnitř Varyády od 14 hodin až do 18 hodin. Návštěvníci se budou moci s Bobem a Bobkem vyfotit, zahrát si s nimi o parádní ceny a pro děti budou samozřejmě k dispozici herní koutky.

Dvojice králíků z klobouku je známá po celém světě už skoro 50 let. Nejsou tak známí jen starší generaci, ale díky celovečerním filmům i mladším. Bob a Bobek jsou dva králíci, kteří žijí v kouzelnickém klobouku kouzelníka Pokustóna. Bob je větší, chytřejší a zaujímá často pozici rodiče. Bobek je menší, bázlivější, ale šikovný a nápaditý a je často v roli dítěte. Oba králíci mají originální nápady, které je ovšem často dostanou do potíží.

 

Sobota s Bobem a Bobkem ve Varyádě bude plná zábavného programu pro dospělé i děti, nejmenší návštěvníci si zatančí na dětské diskotéce nebo si mohou zasoutěžit na různých stanovištích při plnění úkolů, za které je čeká odměna. Pro zájemce bude připraven fotokoutek, ve kterém se mohou zvěčnit s živými maskoty. „Chceme do našeho centra přinést další netradiční akci, kdy se budou bavit všichni členové rodiny,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace firmy EPG, která obchodní centrum vlastní.

 

Kromě prostorů plných zábavy s Bobem a Bobkem nebude scházet oblíbené malování na obličej. „Všechny děti by jistě v jednu chvíli chtěly být na tom samém místě. Snažíme se, aby rodiče měli možnost zábavu rozmělnit do vícero stanovišť a nikde nemuseli dlouho čekat,“ doplňuje Martin Malý. Jako při každé akci bude i tentokrát podmíněno staženou aplikací a využitím kupónu.

 

Varyáda si pro zákazníky připravila i soutěž spojenou právě s touto akcí. Na sociálních sítích budete moci sdílet fotografii s kamarádem, se kterým jste navštívili Boba a Bobka a vyhrát tak zajímavé ceny.

Sdílejte s přáteli

Varyáda Blog

Skip to content