Search
Generic filters
Armáda mezi námi

Armáda mezi námi

Nákupní centrum Varyáda přivítá v sobotu 23. září velkolepou akci Armády České republiky. Na návštěvníky bude na parkovišti před Varyádou čekat výstava armádní výstroje a výzbroje, armádní vozy Tatra nebo Toyta Hilux. Kromě toho budou také k vidění různé typy zbraní, včetně pušek, pistolí a kulometů nebo minometů.

Poukaz na nákup ve Varyádě Intersport dárkový poukaz Dárkový poukaz EXE Jeans Kovová láhev VaryádaKarty hrací

A mnohem více…

 • Široká přehlídka armádní techniky
 • Airsoftová střelnice
 • Taktické malování na obličej
 • Přehlídka psovodů
 • Guláš zdarma
 • Laserový trenažer
 • Odměny ZDARMA pro členy aplikace Moje Varyáda
 • Taktický kartáček
 • Maskovací šátek
 • Originální ponožky AČR
 • Guláš

Odměny budou dostupné do vydání zásob nebo do konce akce.

Dostaňte se s vrtulníkem co nejdále v naší hře Armáda mazi námi a vyhrajte body do aplikace Moje Varyáda.

Webová hra Armáda mezi námi

Jedním z nejoblíbenějších stanovišť bude určitě stan taktického malování na obličej, kde si návštěvníci mohou nechat namalovat obličej maskovacími barvami a vzory. Ve stanu budou zkušení vojáci, kteří se podělí o své znalosti o důležitosti maskování ve vojenských operacích. „S krajským velitelstvím vyjednáváme již přes rok a jsem velmi rád, že budeme moct lidem ukázat armádu jako dobrého souseda,” říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace firmy EPG, která vlastní Varyádu. K vidění také bude stanoviště hradní stráže, která bude hovořit o její důležitosti při ochraně kulturního dědictví České republiky.

Součástí akce budou také ukázky německé armády a psovodů, kteří předvedou svůj specializovaný výcvik a dovednosti. Návštěvníci budou moci pozorovat, jak byli psi cvičeni k detekci výbušnin a dalších nebezpečných materiálů. Dále bude k dispozici airsoftová střelnice, kde si návštěvníci vyzkouší střelbu z airsoftových zbraní. Součástí akce bude i polní kuchyně, kde budou vojáci rozdávat zdarma guláš s chlebem za kupón v aplikaci Moje Varyáda, a každý se dozví o důležitosti správné výživy v armádě.

„K vidění bude mimo jiné i protivzdušná obrana, takže radary a různé drony, které se používají přímo při armádních akcích,” popisuje ředitel Malý. Nebude chybět ani stan místního útvaru, kde bude probíhat nábor pro armádní jednotky. U něj bude stanoviště laserového trenažeru, kde si návštěvníci zkusí opravdovou střelbu. Celou akci potom doplní sběratelé armádní výstroje a výzbroje ze 2. světové války, které nejen představí, ale I zapůjčí k vyzkoušení.

Během celé akce budou hostesky nákupního centra pomáhat stahovat lidem aplikaci Moje Varyáda a rozdávat drobné dárky. Za nasbírané body si budou moct členové klubu vybrat odměnu související s armádou jako například skládací zubní kartáček nebo maskovací šátek. Celá akce je pod záštitou primátorky města Karlovy Vary Andrey Pfeffer Ferklové.

Sdílejte s přáteli

Varyáda Blog

Vlog

Jak chránit mazlíčky před vysokými teplotami

V letních měsících je nesmírně důležité chránit své mazlíčky před vysokými teplotami. Zavítali jsme do prodejny Akvazoo, kde mají skvělé vychytávky, jako je například samochladící podložka. https://www.youtube.com/watch?v=Io3KwUMRPUg Stáhnout appku Moje

Číst více
Skip to content