PO—NE 9:00—21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

Čeština  /  English

Kariéra

Celkem 9 nabídek volných pracovních pozic

Pojď prodávat Xiaomi!

Zavřít

Jaký bys měl být?

Pro naši prodejnu Xiaomi hledáme správného člověka, kterého těší práce s lidmi. Tvým úkolem bude zajišťování bezproblémového chodu prodejny. Náplní práce bude prezentování produktů značky Xiaomi a jejich následný prodej zákazníkům. Součástí této práce je příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti. Máš u nás plusové body, pokud jsi fanouškem značky a veškerých moderních technologií a zvládneš prodejní rozhovor v angličtině.

Máme trenéra!

Náš trenér Tě na prodejně bude pravidelně navštěvovat a zlepšovat Tvé výsledky, proškolíme Tě nejenom na produkty, ale i na obchodní dovednosti, máme v plánu z Tebe udělat hvězdu v prodeji.

Co od nás můžeš čekat?

Můžeš se u nás těšit na fixní mzdu a téměř neomezený motivační systém provizí z prodeje. Čekají Tě soutěže mezi zaměstnanci o produkty Xiaomi. Slevy na produkty jsou samozřejmostí, vždyť nejlíp prodá obchodník, který ví jaké zboží nabízí.

V práci se budeš střídat se sympatickým kolegou, nabízíme směnný provoz krátký/dlouhý týden. Po 1. roce Ti dáme pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej nám poslat životopis, naše HR oddělení odpoví všem uchazečům.

Kontaktní e-mail: marketa@beryko.cz

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč

Varyáda hledá posilu do marketingového týmu!

Zavřít

Jestli jsi kreativní a máš talent pro sociální sítě, přidej se k nám! Nabízíme dynamickou práci na hlavní pracovní poměr v přátelském týmu a prostředí úspěšné mezinárodní společnosti. Více info se dozvíš zde

Neváhej a rozjeď s Varyádou svoji kariéru v marketingu!

Asistent/ka prodeje v prodejně Tescoma!

Zavřít

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu v Karlových Varech. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství “vychytávek” do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • obsluha zákazníků a pokladny
  • odborné poradenství při prodeji
  • nabídka zboží zákazníkům
  • doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny

Co od vás očekáváme?

  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • min. stupeň vzdělání - vyučení bez maturity
  • trestní bezúhonnost
  • výhodou uživatelská znalost práce na počítači

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • práci na zkrácený úvazek
  • atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou  podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Jak nás kontaktovat?

  • v případě vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod., Lenka Nováková, DiS., tel. 469 660 912 nebo posílejte své životopisy na e-mail: novakova.l@ergotep.cz

Doplňující informace

Název pozice: pracovník obchodu

Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů

Oblast výkonu práce: Karlovy Vary (místo pracoviště - Prodejní centrum Tescoma, OC Varyáda, Kapitána Jaroše 375/31, 360 06 Karlovy Vary)

Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Pracovní úvazek: zkrácený - 6 hodin

Alpine Pro přijme pokladní

Zavřít

Česká společnost patřící mezi rozhodující firmy v oblasti výroby a prodeje outdoorového a sportovního oblečení, obuvi a doplňků, přijme pro tuto prodejnu pracovníka na pozici Pokladní.

Požadujeme:

  • komunikativnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • chuť pracovat
  • časovou flexibilitu
  • znalost cizího jazyka výhodou (ne podmínkou)
  • praxe v oboru výhodou (ne podmínkou)

Nástup:

po dohodě

Bližší informace obzdržíte na prodejně, popřípadě zasílejte životopisy na adresu shop.vary@alpinepro.cz

Plné i zkrácené úvazky v CCC OC Varyáda

Zavřít

Práce pro ty, kteří mají rádi krásnou obuv a kabelky. V prodejně CCC budete obklopeni atraktivním zbožím a stále v kontaktu se zákazníky. Pokud máte rádi různorodou práci, kde není prostor pro nudu, je pro Vás CCC ta správná volba. K základnímu platu navíc nabízíme zajímavé prémie z obratu, stravenky a další benefity. Své CV posílejte na martin.pavlik@ccc.eu nebo volejte na tel: 720 053 440

Máme rádi zvířata - prodejna AkvaZOO hledá kolegu/kolegyni

Zavřít

Prodejna AkvaZOO v OC Varyáda aktuálně shání kolegu/kolegyni k rozšíření svých řad.

Zájemci nechť se hlásí s životopisem přímo na prodejně, kde jim bude také poskytnuto více informací.

Rozšiřte řady profesionálů kadeřnictví Klier

Zavřít

Kadeřnictví Klier ve Varyádě přijme kadeřnici/kadeřníka, nástup možný ihned.

Pracovní úvazek lze plný i zkrácený. Vyučení v oboru nebo rekvalifikační kurz podmínkou.

Více informací osobně u vedoucí salonu.

BUSHMAN přijme do svého kolektivu prodavačku

Zavřít

Přijmeme PRODAVAČKU na HPP do prodejny BUSHMAN s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou s prací i o víkendech a svátcích.

Požadujeme : zkušenost s prodejem, spolehlivost, příjemné vystupování

Nástup: ihned

Zájemci hlašte se, prosím, přímo v prodejně Bushman v OC Varyáda, nebo zašlete váš životopis na e-mail karlovyvary.varyada@cz.bushmanwear.com

Práce na půl úvazku v prodejně LINDEX

Zavřít

Sháníte práci jen na půl úvazku? Pracujte v Lindexu!
Úvazek 20 hodin týdně, finanční ocenění 110,- Kč/hod.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zaneste svůj životopis přímo na prodejnu, a nebo ho zašlete k rumám manažerce obchodu na e-mail Store.Manager661@lindex.com