PO—NE 9:00—21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

Čeština  /  English

Kariéra

Celkem 14 nabídek volných pracovních pozic

APART Asistent/ka prodeje do našeho klenotnictví Presence

Zavřít

Společnost APART Czech Republic s.r.o. hledá do svého týmu asistenta/asistentku prodeje v Karlových Varů. Klenotnictví Presence se zabývá prodejem šperků a hodinek. V současné době má společnost 21 maloobchodních prodejen.

Požadujeme:

  • Výborné komunikační schopnosti

  • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu

  • Časová flexibilita

  • Odpovědnost za prodejní výsledky

  • Ochotu učit se novým věcem a pravidelně se vzdělávat

  • Pozitivní a příjemný přístup ke klientům

  • Práce na PC

  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Přátelské pracovní prostředí

  • Propracovaný systém školení a dalšího vzdělávání

  • Možnost kariérního růstu

  • Stravenky

  • Zaměstnaneckou slevu

  • Nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis s fotografií.

Kontakt: jsafarikova@presence.cz

VEDOUCÍ OBCHODU/STORE MANAGER OBCHODU YVES ROCHER

Zavřít

Francouzská kosmetická firma YVES ROCHER hledá vhodné kandidáty na pozici:

VEDOUCÍ OBCHODU/ STORE MANAGER OBCHODU YVES ROCHER v OC VARYÁDA KARLOVY VARY

Chcete pracovat v síti obchodů specializovaných na rostlinnou kosmetiku?

Stabilní a úspěšná kosmetická firma hledá posily do svých týmů. Přidejte se k nám!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zodpovědnost za správné fungování obchodu

  • plnění cílů a orientace na úspěch

  • vedení týmu, jeho hodnocení

  • zajištění kvalitního zákaznického servisu a profesionálních služeb.

  • aktivní prodej produktů a služeb zákazníkům, poradenství

  • nábor nových zaměstnanců

  • administrativa spojená s chodem prodejny

  • školení, motivace a podpora personálu

POŽADAVKY:

  • prodejní a komunikační dovednosti, vedoucí schopnosti

  • chuť do práce, pozitivní a aktivní přístup ke klientovi.

  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky

  • spolehlivost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce

  • orientaci na cíl, na výsledky

  • výrazná orientace na zákazníka a jeho potřeby

  • příjemné a reprezentativní vystupování

  • SŠ vzdělání

YVES ROCHER NABÍZÍ:

  • zaškolení a vzdělávání v oblasti rostlinné kosmetiky YVES ROCHER

  • prostředí v oblasti rostlinné kosmetiky, která je zaměřená i na ECO aktivity

  • slevy každý měsíc na produkty 70% a slevy na kosmetické péče

  • práce v čistém a příjemném prostředí, firemní oděv

  • motivační odměny, bonusy

  • stravenky 110Kč, karta Multisport

  • nástup ihned

  • práce na hlavní pracovní poměr

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis s fotografií na mail: lucie.trnova@yrnet.com.

Brigáda v prodejně Prosch Bags

Zavřít

Prodejna Prosch Bags nabízí volné místo na pozici BRIGADNÍK / BRIGÁDNICE. V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím emailu schmied@prosch.cz či na telefonním čísle +420 774 009 013.

POJĎ STŘÍHAT A BARVIT DO KLIERU

Zavřít

S narůstající klientelou přijmeme další kolegyni. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr – nemusíš si pronajímat křeslo ani platit zdravotní a sociální pojištění. Můžeš s námi jezdit na zajímavá školení placená zaměstnavatelem, soutěžit o profesionální produkty a nástroje a další benefity. Jsme největší kadeřnickou cítí v Evropě s dlouholetou zkušeností. Pracujeme s luxusní profesionální kosmetikou a rádi Ti zaplatíme školení nejen v České republice.

Co nabízíme:

Smlouvu na HPP – neplatíš pronájem křesla ani materiál
Po prodloužení smlouvy, smlouva na dobu neurčitou
Stálá klientela – o zákazníky není nouze
Placená dovolená
Placené zajímavé školení s profíky
Pracovní cesty do zahraničí
Mimořádné odměny
Skvělý kolektiv

Co požadujeme:

Vyučení v oboru kadeřník nebo rekvalifikační kurz v oboru kadeřník.
Ochotu učit se novým věcem

Mzda:

16 280 Kč — 35 000 Kč hrubého
Možnost i zkráceného úvazku

Zastav se za námi osobně na saloně KLIER v OC Varyáda, nebo se ozvi: khamplova@klier.czel.: 724 033 313

Brigáda v prodejně BEPON

Zavřít

Brigáda v prodejně BEPON

Prodejna BEPON nabízí volné místo na pozici BRIGADNÍK / BRIGÁDNICE. V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím emailu 60@bepon.sk, případně se zastavte u nás na prodejně.

MARKS AND SPENCER: Prodavač/ka - plný úvazek

Zavřít

Do našeho týmu přijmeme prodavače/ky, které baví prodej, poradenství a chtějí našim zákazníkům poskytovat co nejlepší zážitek z nákupu. Důležitou součástí práce je také starost o vzhled prodejny, její pravidelná úprava a doplňování zboží.

Co od Vás požadujeme:

* aktivní a přátelský přístup k zákazníkům
* komunikativnost
* spolehlivost
* ochotu pracovat na směny a o víkendech
* ochotu pracovat na plný úvazek
* zkušenost s prodejem výhodou

Co Vám nabízíme:

* pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* zajímavou práci zaměřenou na módu
mzdu 20 500 Kč hrubého

* benefity (např. stravenky, sleva na naše zboží, karta Multisport, atd.)
* příjemný pracovní tým a prostředí
* pravidelná interní školení

V případě, že Vás tato práce zaujala, neváhejte nám prosím zaslat Váš životopis v českém jazyce na e-mail: janka.krupova@marks-and-spencer.com nebo jej odevzdat osobně na pultu služeb zákazníků přímo u nás na prodejně.

Více info najdete zde: http://marks-and-spencer.jobs.cz/

Těšíme se na Vás!

Brigáda v Lindexu

Zavřít

Sháníte brigádu? Pracujte v Lindexu!

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zaneste svůj životopis přímo na prodejnu, nebo ho zašlete k rukám manažerce obchodu na e-mail Store.Manager661@lindex.com

Značková prodejna NORDBLANC přijme brigádníky

Zavřít

Značková prodejna NORDBLANC v OC Varyáda Karlovy Vary přijme brigádníka/brigádnici. Své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu:karlovy.vary@nordblanc.cz

Pojď prodávat Xiaomi!

Zavřít

Jaký bys měl být?

Pro naši prodejnu Xiaomi hledáme správného člověka, kterého těší práce s lidmi. Tvým úkolem bude zajišťování bezproblémového chodu prodejny. Náplní práce bude prezentování produktů značky Xiaomi a jejich následný prodej zákazníkům. Součástí této práce je příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti. Máš u nás plusové body, pokud jsi fanouškem značky a veškerých moderních technologií a zvládneš prodejní rozhovor v angličtině.

Máme trenéra!

Náš trenér Tě na prodejně bude pravidelně navštěvovat a zlepšovat Tvé výsledky, proškolíme Tě nejenom na produkty, ale i na obchodní dovednosti, máme v plánu z Tebe udělat hvězdu v prodeji.

Co od nás můžeš čekat?

Můžeš se u nás těšit na fixní mzdu a téměř neomezený motivační systém provizí z prodeje. Čekají Tě soutěže mezi zaměstnanci o produkty Xiaomi. Slevy na produkty jsou samozřejmostí, vždyť nejlíp prodá obchodník, který ví jaké zboží nabízí.

V práci se budeš střídat se sympatickým kolegou, nabízíme směnný provoz krátký/dlouhý týden. Po 1. roce Ti dáme pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej nám poslat životopis, naše HR oddělení odpoví všem uchazečům.

Kontaktní e-mail: marketa@beryko.cz

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč

Pracujte obkopeni trendy šperky v Bijou Brigitte

Zavřít

Prodejna Bijou Brigitte by ráda rozšířila řady svých zaměstnanců o novou kolegyni/ nového kolegu.

Máte zájem o práci v příjemném prostředí na pozici prodejní asistentky/ asistenta na hlavní pracovní poměr s polovičním úvazkem 20 hodin týdně?

Neváhejte a přineste svůj životopis přímo na prodejnu Bijou Brigitte v OC Varyáda Karlovy Vary.

Plné i zkrácené úvazky v CCC OC Varyáda

Zavřít

Práce pro ty, kteří mají rádi krásnou obuv a kabelky. V prodejně CCC budete obklopeni atraktivním zbožím a stále v kontaktu se zákazníky. Pokud máte rádi různorodou práci, kde není prostor pro nudu, je pro Vás CCC ta správná volba. K základnímu platu navíc nabízíme zajímavé prémie z obratu, stravenky a další benefity. Své CV posílejte na martin.pavlik@ccc.eu nebo volejte na tel: 720 053 440

Máme rádi zvířata - prodejna AkvaZOO hledá kolegu/kolegyni

Zavřít

Prodejna AkvaZOO v OC Varyáda aktuálně shání kolegu/kolegyni k rozšíření svých řad.

Zájemci nechť se hlásí s životopisem přímo na prodejně, kde jim bude také poskytnuto více informací.

Rozšiřte řady profesionálů kadeřnictví Klier

Zavřít

Kadeřnictví Klier ve Varyádě přijme kadeřnici/kadeřníka, nástup možný ihned.

Pracovní úvazek lze plný i zkrácený. Vyučení v oboru nebo rekvalifikační kurz podmínkou.

Více informací osobně u vedoucí salonu.

Práce na půl úvazku v prodejně LINDEX

Zavřít

Sháníte práci jen na půl úvazku? Pracujte v Lindexu!
Úvazek 20 hodin týdně, finanční ocenění 110,- Kč/hod.