PO—NE 9:00 — 21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

newsletter

Čeština

Tescoma

denně 09:00 - 21:00 hod.

+420 602 369 711

Tescoma

Společnost Tescoma je česká firma bez zahraniční kapitálové účasti. Její sortiment obsahuje více než 2000 výrobků. Nabízíme kompletní sortiment potřeb do kuchyně, originální, kvalitní a dokonale funkční výrobky pro každého. Je jedničkou na českém i slovenském trhu. Prodejní centrum Tescoma provozuje společnost Ergotep, družstvo invalidů, Proseč u Skutče.

AKCE TESCOMA: Ke každému Power grilu PARTY TIME deka zdarma

Užijte si letní grilování s unikátním Power grilem PARTY TIME. Díky vestavěnému turbo ventilátoru stačí pouhých 5 minut od zapálení uhlí a pochoutky můžete pokládat na rošt. Během grilování můžete navíc regulovat teplotu grilu i doplňovat dřevěné uhlí bez nutnosti sundávat celý rošt. Zásobník na uhlí je navíc při grilování uzavřen poklopem a šťáva z jídla tak nekape do uhlíků, ale do nerezové nádoby. Gril proto nepříjemně nekouří.


Pokud navštívíte Prodejní centrum TESCOMA v průběhu prázdnin a zakoupíte Power gril PARTY TIME, dostanete k nákupu jako dárek hřejivou plyšovou deku. Chladné večery vám tak už žádnou grilovačku nepřekazí! Akce platí od 1. července do 31. srpna 2017, nebo do vydání zásob. Více info zde ►►► https://eshop.tescoma.cz/power-gril-party-time

Ruší váš klid při stolování venku dotírající vosy? Nastražte na ně lapač se sladkou návnadou. Funguje zcela bez chemikálií, jako náplň postačí ovocný sirup nebo jiný sladký nápoj. Nyní v akci se slevou 20%.

Více zde >>> http://bit.ly/VOSOLAP