PO—NE 9:00 — 21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

newsletter

Čeština

Tescoma

denně 09:00 - 21:00 hod.

+420 602 369 711

Tescoma

Společnost Tescoma je česká firma bez zahraniční kapitálové účasti. Její sortiment obsahuje více než 2000 výrobků. Nabízíme kompletní sortiment potřeb do kuchyně, originální, kvalitní a dokonale funkční výrobky pro každého. Je jedničkou na českém i slovenském trhu. Prodejní centrum Tescoma provozuje společnost Ergotep, družstvo invalidů, Proseč u Skutče.

Sleva 20 % na veškeré tlakové hrnce TESCOMA

Využijte jedinečnou možnost pořídit si tlakový hrnec o pětinu levněji: máme pro vás slevu 20 % na všechny tlakové hrnce z našeho sortimentu. Slevu však nelze uplatnit na již zlevněné tlakové hrnce.

Tlakový hrnec, známý také jako Papinův hrnec čili papiňák, je nezbytnou součástí moderní kuchyně. Nejen, že významně urychluje vaření, ale také maximálně zachovává chuť potravin. Podle čeho si tlakové hrnce vybírat? Důležitý je objem, ovládání a počet bezpečnostních pojistek. Pokud zvolíte pro svou kuchyň tlakový hrnec TESCOMA, můžete si být jisti, že získáte kvalitního a spolehlivého pomocníka. A pokud vaření opravdu milujete, určitě oceníte výhody sady tlakových hrnců. S více nádobami totiž pohodlně a rychle připravíte nejen hlavní chod, ale třeba i přílohu.

Neváhejte a využijte možnost ušetřit ještě dnes! Akce platí jen do 24. prosince 2017.


 

Akce Tescoma pro zákazníky O2
Mimořádná akce! Využijte akci O2 EXTRA výhody s 20% SLEVOU na nerezové nádobí TESCOMA!

Akční nabídka prosinec - platí od 1. 12. do 31. 12. 2017 nebo do vyprodání skladových zásob
I v prosinci jsme pro vás zlevnili spoustu vychytávek do kuchyně - např. Sadu nádobí Ultima, 10 dílů nakoupíte se slevou se slevou 16%, Jídelní příbor TOSCANA, souprava 24 ks se slevou 21%, Pánev Ultima se slevou 30% a další výrobky.

Katalog TESCOMA PODZIM-ZIMA 2017

Čím si uděláte radost tentokrát? Katalog PODZIM-ZIMA 2017 nabízí desítky praktických vychytávek a fantastických novinek! Sladké vánoční pečení, voňavé difuzéry, které doporučujeme jako dárek pod stromeček, i akční nabídku Nožů AZZA ukovaných z japonské oceli. Prolistujte si nový katalog, najdete v něm základní vybavené do kuchyně i spoustu pomocníků pro přípravu domácích a zdravých potravin.

 


Nenašli jste tištěný katalog ve schránce? Nevadí! Můžete si v klidu prolistovat elektronickou verzi. Platnost katalogu PODZIM-ZIMA 2017 je do 31. 12. 2017. Maloobchodní ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH. Akční a super akční ceny vybraných položek platí také až do konce prosince. Neváhejte však příliš dlouho, nabídka zboží platí do vyprodání skladových zásob.


Odkaz k prolistování katalogu PODZIM-ZIMA 2017
https://tescoma.cld.bz/katalog-podzim-zima-2017