Search
Generic filters

Udělejte si podzimní rande jako z pohádky.

3 minuty

Vypněte mobil i počítač a vypravte se na podzimní procházku. I přes mnohdy proměnlivé počasí můžete zažít pohádkové dobrodružství. Dozvíte se, jak se na procházku připravit i jak se odměnit.

Nenechte se odradit počasím

Ne nadarmo se říká, že neexistuje špatné počasí pouze špatné oblečení. Rozhodně nepodceňte teplé oblečení, které je zároveň i pohodlné. V prodejně Intersport naleznete velké množství stylových bund i mikin. Pro jistotu si s sebou zabalte i rukavice a pokrývku hlavy.

Dodržujte pitný režim

Věděli jste, že bychom denně měli údajně ujít alespoň 4 kilometry? Nezapomeňte si proto na procházku zabalit něco k snědku. Neméně důležité je i pitný režim. V prodejně Bushman mají stylové láhve i placatky. Termoláhve dlouho udrží čaj teplý, a proto vás během procházky příjemně zahřeje.

Stanovte si cíl i odměnu

Každá cesta má cíl, který bychom si měli stanovit. Velmi populární je například výlet na Sněžku za účelem pohledu na vycházející Slunce. Ať už vyrazíte kamkoliv, dopřejte si odměnu, kterou získáte, když ujdete předem stanovenou trasu. Tělo i mysl můžete odměnit v Tchibo, kde vás nadchne lahodná káva i zasloužený zákusek.

Dozvěděli jste se něco nového? Sledujte náš blog pro další skvělé tipy a články. Nenechte si ujít zajímavé soutěže na našich sociálních sítích a v naší slevami nabité klubové aplikaci.

Sdílejte s přáteli