Search
Generic filters

Stylově a sebevědomě. Užitečné rady pro pány.

3 minuty

Zaujmout protějšek a udělat první dojem se může zdát složité. Opak je však pravdou! Stačí dodržet následující věci a neopomíjet sebemenší detaily. S těmito tipy uděláte zaručeně skvělý první dojem.

Oblečte se o trochu lépe, než vyžaduje příležitost

Věděli jste, že údajně 94 % prvního dojmu je o vzhledu? Šaty zkrátka dělají člověka. Na první obchodní schůzku se doporučuje nejlépe tmavý matný oblek. Rozhodně se vyhněte agresivním barvám. Důležité rovněž je, abyste se v něm cítili pohodlně. V prodejně Blažek vám rádi pomohou s výběrem.

Neopomínejte své vlasy a vousy

První dojem je jen jeden. Právě vlasy a úprava vousů je jedna z prvních věcí, kterých si ostatní ihned všimnou. Dopřejte si péči profesionálů a nechejte si vytvořit stylový účes. V The Original Walk-in Barber vědí, co je aktuálně trendy. Upraví vám vousy a oživí vaše vlasy.

Příjemný parfém umí zázraky

Dobře zvolený parfém zdůrazní vaši povahu a podtrhne mužnost. Vybírejte pečlivě. Parfém by neměl být příliš dráždivý. V prodejně Marionnaud mají velký výběr, takže si bezesporu vyberete. K jednotlivým vůním si přičichněte a zvolte tu, která vám je nejvíce příjemná. Oblíbené jsou především svěží vůně s prvky ovoce i bergamotu.

Dozvěděli jste se něco nového? Sledujte náš blog pro další skvělé tipy a články. Nenechte si ujít zajímavé soutěže na našich sociálních sítích a v naší slevami nabité klubové aplikaci.

Sdílejte s přáteli