Search
Generic filters

Pozvěte si podzim do svého domova. Skvělé tipy pro okouzlující atmosféru.

3 minuty

Podzim je kouzelný svými barvami i tím, že mnohdy trávíme více času sami se sebou. Poradíme vám, jak tohle nádherné období pozvat do svého domova a užít si jej naplno.

Typická vůně podzimu

S čím si spojujete vůni podzimu? Pro mnohé to možná bude vůně listí a dýňové polévky. Vytvořte si snadno vonnou dekoraci ze spadlého listí. Můžete z něj vyrobit například květiny i obrazy, které zútulní váš domov. Pro inspiraci můžete navštívit prodejnu Country Rose, ve které naleznete i úžasně vonící svíčky.

Chvíle na romantickou poezii

Chladné večery přímo vybízejí k horkému čaji a romantické četbě. Udělejte si na podzimní víkendy zásobu nejen známých románů, ale i poezie. V prodejně Kanzelsberger vás nadchnou výběrem. Vybrat knihu můžete pouze na základě své intuice a prožít tak ojedinělý příběh hlavního hrdiny.

Pohodlí a chundelatý polštář

Zapalte svíčku, otevřete knihu a zachumlejte se do deky a chundelatého polštáře v barvách podzimu. Krásné potahy i polštáře naleznete v prodejně SCANQuilt. Pokud toužíte přivítat podzim nejen do svého obývacího pokoje, ale i do koupelny, vybrat si zde můžete barevné ručníky.

Dozvěděli jste se něco nového? Sledujte náš blog pro další skvělé tipy a články. Nenechte si ujít zajímavé soutěže na našich sociálních sítích a v naší slevami nabité klubové aplikaci.

Sdílejte s přáteli