PO—NE 9:00—21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

Čeština  /  English

OC Varyáda

Kdo jsme

CBRE s.r.o. je jednou z předních společností spravujících nemovitosti, zvláště se zaměřením, znalostmi a zkušenostmi se správou obchodních center.

Co děláme

CBRE s.r.o. nabízí profesionální management s dlouholetými zkušenostmi s širokým komerčním a ekonomickým pohledem, znalostmi trhu a pronájmu, marketingovými vizemi a denním provozem nemovitostí.

V co věříme

V CBRE s.r.o. věříme, že dokonalé služby stojí na skvělých lidech. Právě oni jsou tím nejdůležitějším a nejcennějším, co máme, a naše výsledky jsou založeny na jejich znalostech a schopnostech. Jen perfektní tým může poskytovat vysoce profesionální služby ve všech ohledech a v každém segmentu property managementu. Naší filozofií je stavět na silných lokálních kořenech a současně udržovat vysoké mezinárodní standardy naší práce.

Společnost CBRE s.r.o. dlouhodobě a soustavně pracuje na zlepšování know-how a odborných znalostí svých zaměstnanců, aby byla schopna poskytovat výjimečné obchodní, ekonomické, marketingové, provozní, řídicí a technické služby svým klientům. 
 

Historie OC Varyáda

2005
Jsme s Vámi již 12 let
100+
akcí jsme pro Vás připravili

70 obchodů, kaváren & restaurací

High Speed Wi-Fi připojení zdarma

1200 parkovacích míst

Dětské hřiště