Search
Generic filters
Šperky

Zlatnictví Diamant

Srdečně Vás vítáme v našem zlatnictví a hodinářství. Vybrat si v našem obchodě můžete ze široké nabídky šperků, zlatých, stříbrných, ale i šperků z chirurgické oceli. Dále nabízíme širokou nabídku náramkových hodinek značek DKNY, Emporio Armani, Dolce & Gabbana, Fossil a další. Nabízí též velký výběr snubních prstýnků ze několika druhů barevných kovů. A pokud se vám něco porouchá nebo vám něco nesedí, nezoufejte! Vaše šperky i hodinky vám u nás v prodejně rádi opravíme, abyste byli opět nadmíru spokojeni.

Zlatnictví Diamant Rafaello působí v našem obchodním centru již téměř od samého počátku, proto máte u nás jistotu poctivého obchodu, ověřeného tisíci spokojených zákazníků. Stále pro vás připravujeme novinky, sledujeme nejnovější trendy a rozšiřujeme naší nabídku, aby si vybral opravdu každý.

Šperky z chirurgické oceli jsou relativní novinkou na trhu, ale pomalu se stávají hitem díky své nízké ceně, trvanlivosti, překvapivého vzhledu a kvalitě. 
Ačkoliv je chirurgická ocel extrémně odolná, je to také relativně lehký kov. Při nošení šperků z oceli se tedy budete cítit velmi pohodlně. Chirurgická ocel je velmi odolná vůči poškrábání, korozi a ušpinění – jsou tedy šperky vysoce odolné vůči opotřebení. Ačkoliv nerezová ocel není absolutně odolná proti poškrábání, vypadají prsteny z chirurgické oceli fantasticky i po letech nošení.

Kromě toho je chirurgická ocel hypoalergenní, barevně stálá a šetrná k životnímu prostředí, jelikož při výrobě šperků vzniká mnohem méně odpadu a je použito méně energie než na výrobu jiných kovů. Chirurgická ocel je mimo jiné 100% recyklovatelná.

Otevírací doba
Po09:00 - 21:00
Út09:00 - 21:00
St09:00 - 21:00
Čt09:00 - 21:00
09:00 - 21:00
So09:00 - 21:00
Ne09:00 - 21:00

Varyáda Blog