PO—NE 9:00—21:00 hod.

+420 353 221 100

     

Čeština  /  English

TOMMY JEANS/PEPE JEANS/GUESS

denně 09:00 - 21:00 hod.

+420 607 813 559

TOMMY JEANS/PEPE JEANS/GUESS

Ve značkovém obchodě Tommy Jeans/Pepe Jeans/Guess nabízíme široký výběr dámského, pánského i dětského oblečení a doplňků.

Tommy jeans je jednou z nejznámějších premiových lifestyle značek na světě. Vyznačuje se svojí vysokou kvalitou a jednoduchým designem, který v sobě spojuje sportovní a klasický styl. Značka Tommy Jeans je zaměřena především na mladé lidi mezi 18 a 28 lety. Tommy Jeans kombinuje klasickou sportovní módu s denimem. Vzory jsou inspirovány klasickým americkým stylem a doplněny moderními detaily.

Pepe Jeans je britská značka džínového a sportovního oblečení, kterou v roce 1973 založili v Londýně tři bratři z Keni. Začínala jako maloobchodní značka a nyní je již mezinárodně známou značkou. Má pobočky ve více než 80 státech světa. Pepe Jeans je známá svými rozdílnými kolekcemi. Nabízí oblečení a doplňky pro ženy, muže a také pro děti. Pořádá často módní přehlídky a jako tváře svých kolekcí si značka vybírá jen ty největší hvězdy. Patří mezi ně například herec Ashton Kutcher či modelka Kate Moss. Dále Sienna Miller, Fernando Alonso, Cristiano Ronaldo, Natalia Vodianova.

Guess americká značka vyznačována lehkou elegancí se smyslem pro detail a styl. Kolekce této značky udává trend na trhu a stala se velmi oblíbenou v mnoha zemích, včetně České republiky. Značka, ve svých kolekcích zahrnuje především kvalitní a značkové oblečení.

Jaro je tu! Oživte šatník kouskem z nové kolekce Tommy Jeans!