Search
Generic filters
Bags and lugage

MS

MS, to jsou kufry, batůžky, tašky značek Samsonite, Oilily a Lilio – zde zkrátka seženete vše, co potřebujete na svou dovolenou!

O Samsonite

Od svého založení v roce 1910 navrhuje společnost Samsonite kvalitní zavazadla a brašny, které doprovází cestovatele na všech jejich cestách. Samsonite jako lídr v oblasti zavazadel vyvinul nové materiály, vytvořil ikonický design a neustále zlepšoval komfort svých produktů. V průběhu těchto let došlo v Samsonite k mnoha pozoruhodným prvenstvím v této oblasti.

Když Jesse Shwayder založil v Denveru v roce 1910 značku Samsonite®, cestování bylo privilegiem, které bylo dáno pouze úzké vrstvě lidí. Tato exkluzivita zvýšila očekávanou kvalitu, od cestování přes služby po příslušenství. Samsonite jako jedna z nejstarších značek v cestovním ruchu pokračovala ve svém dědictví a v posledních 110 letech zůstala lídrem v oblasti inovací s cílem poskytovat cestujícím stylová a vysoce kvalitní řešení.

Rodinný podnik se stal dynamickou a přední společností s několika silnými značkami.

O Oilily

Krása je neustálým zdrojem radosti. Zvlášť, když jste jedním z těch šťastných lidí, kteří vidí krásu ve všem, kteří oceňují svět kolem vás. Protože ve všem opravdu je krása: ve slunci, které svítí, v rozkvetlých květinách, které bohatě kvetou, v úsměv na tváři dítěte, když dostane zmrzlinu.
 
A to je přesně to, za čím Oilily stojí. Pro ty okamžiky, díky nimž je život úžasnější a zábavnější, přičemž hlavními pilíři jsou krása a zábava. Není divu, že naše mantra je od básníka Johna Keatse „věc krásy je radost navždy“. V Oilily se  vše, co děláme, se drží této mantry. Děláme to přidáním překvapivých detailů do našich návrhů s maximální péčí a kreativitou. Od hezkého knoflíku na neočekávaném místě, přes vtipný citát na vnitřní straně kabátu, přes výšivku s třpytivou přízí až po skrytá imaginární zvířata na rukávu – krása je souhrnem všech detailů. Krása a potěšení je pro nás hlavní niť ve všem, co děláme.
 

O Lilio

LiLiÓ je rebel; někdo, kdo porušuje pravidla. “Buďte si vědomi toho, a nikdy na to nezapomeňte, že máte svobodu, abyste činili vlastní rozhodnutí”: to je motto LiLiÓ. Je to ta rodina, která si v životě zvolí vlastní cestu, zanechávající pohodlí známého za sebou a hledá vlastní identitu. LiLiÓ je o tom, že se dívá dopředu, ale nezapomíná, že vaše minulost je to, odkud jste vzešli a kdo jste.
Otevírací doba
Po09:00 - 21:00
Út09:00 - 21:00
St09:00 - 21:00
Čt09:00 - 21:00
09:00 - 21:00
So09:00 - 21:00
Ne09:00 - 21:00

Varyáda Blog