MS

Bags and lugage

MS, to jsou kufry, batůžky, tašky značek Samsonite, Oilily a Lilio – zde zkrátka seženete vše, co potřebujete na svou dovolenou!

O Samsonite

Od svého založení v roce 1910 navrhuje společnost Samsonite kvalitní zavazadla a brašny, které doprovází cestovatele na všech jejich cestách. Samsonite jako lídr v oblasti zavazadel vyvinul nové materiály, vytvořil ikonický design a neustále zlepšoval komfort svých produktů. V průběhu těchto let došlo v Samsonite k mnoha pozoruhodným prvenstvím v této oblasti.

Když Jesse Shwayder založil v Denveru v roce 1910 značku Samsonite®, cestování bylo privilegiem, které bylo dáno pouze úzké vrstvě lidí. Tato exkluzivita zvýšila očekávanou kvalitu, od cestování přes služby po příslušenství. Samsonite jako jedna z nejstarších značek v cestovním ruchu pokračovala ve svém dědictví a v posledních 110 letech zůstala lídrem v oblasti inovací s cílem poskytovat cestujícím stylová a vysoce kvalitní řešení.

Rodinný podnik se stal dynamickou a přední společností s několika silnými značkami.

O Oilily

Krása je neustálým zdrojem radosti. Zvlášť, když jste jedním z těch šťastných lidí, kteří vidí krásu ve všem, kteří oceňují svět kolem vás. Protože ve všem opravdu je krása: ve slunci, které svítí, v rozkvetlých květinách, které bohatě kvetou, v úsměv na tváři dítěte, když dostane zmrzlinu.
 
A to je přesně to, za čím Oilily stojí. Pro ty okamžiky, díky nimž je život úžasnější a zábavnější, přičemž hlavními pilíři jsou krása a zábava. Není divu, že naše mantra je od básníka Johna Keatse „věc krásy je radost navždy“. V Oilily se  vše, co děláme, se drží této mantry. Děláme to přidáním překvapivých detailů do našich návrhů s maximální péčí a kreativitou. Od hezkého knoflíku na neočekávaném místě, přes vtipný citát na vnitřní straně kabátu, přes výšivku s třpytivou přízí až po skrytá imaginární zvířata na rukávu – krása je souhrnem všech detailů. Krása a potěšení je pro nás hlavní niť ve všem, co děláme.
 

O Lilio

LiLiÓ je rebel; někdo, kdo porušuje pravidla. „Buďte si vědomi toho, a nikdy na to nezapomeňte, že máte svobodu, abyste činili vlastní rozhodnutí“: to je motto LiLiÓ. Je to ta rodina, která si v životě zvolí vlastní cestu, zanechávající pohodlí známého za sebou a hledá vlastní identitu. LiLiÓ je o tom, že se dívá dopředu, ale nezapomíná, že vaše minulost je to, odkud jste vzešli a kdo jste.

Akce MS pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Varyáda naleznete ZDE.

O věrnostním klubu Varyáda Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE.

Sejdeme se ve Varyádě!

zavazadla

Po

Út

St

Čt

So

Ne

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

Marmelády a džemy

Marmeládové a džemové mámení

Sezóna výroby džemů a marmelád je sice ještě pár měsíců před námi, ale vy si můžete vaší úrodu, kterou využijete, už nyní předpřipravit, aby byla

varyáda nákupák

Vlog: Domácí mazlíčci v AkvaZoo

Další díl našeho vlogu Varyáda Nákupák je tady! Dnes se podíváme, jaká zvířátka vám mohou dělat společnost. V AkvaZoo najdete široký výběr všech možných mazlíčků

Celulitida

Zbavte se celulitidy jednou provždy!

Myšlenka na šťavnaté pomeranče, které stejně jako všechny ostatní citrusy, symbolizují prosluněné léto, je lákavá. Pomerančové sady na hýždích už pro mnohé ženy zase tak

varyáda nákupák

Vlog: Oblečte své ratolesti na jaro!

Další díl našeho vlogu Varyáda Nákupák je tady! Tentokrát jsme si od Elišky nechali poradit, kde nejlépe nakoupit dětské jarní oblečení.  Vybavte své potomky na

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *