MAGNOLIA café

Restaurace

V srdci Varyády leží stylová kavárna Magnolia Café, ve které si můžete pochutnat na lahodné originálně kávě Ozone Coffee a kávových nápojích, které vám rád připraví vyškolený personál od známé Londýnské kavárny “Ozone Coffee Roasters”.  Dále u nás najdete low carb domácí zákusky, na které se vám budou sbíhat sliny jen co je uvidíte na pultech. Pochutnat si můžete také na skvělé zmrzlině Scholler, a to nejen v létě!

Filozofie kávy Ozone:

Pro nás je budování a udržování pevných, zdravých, profesionálních a přátelských vztahů s našimi původními partnery zásadní pro náš úspěch. Naši produkční partneři jsou naši přátelé. Jsou klíčovými členy našeho rozšířeného globálního týmu – všichni pracují na stejném společném cíli kvality speciální kávy, získávané co nejodpovědněji a nejudržitelněji.

Naší filozofií zajišťování zdrojů je pomoci našim producentům porozumět jejich výrobním nákladům. Kde je to možné, uzavíráme dlouhodobé smlouvy s našimi partnery se záměrem dodat jim jistotu pro plánování do budoucna, nám schopnost zajistit dlouhodobé dodávky a našim zákazníkům příležitost vybudovat si vztah s kávou, kterou pijí .

Dobrá káva je k dispozici z mnoha zdrojů – ale výjimečnou kávu získávanou od lidí, kteří sdílejí naše klíčové hodnoty, není snadné najít – vyžaduje hodně tvrdé práce. Věříme, že jsme toho dosáhli díky naší přísné filozofii zajišťování zdrojů, našemu odhodlání budovat smysluplné vztahy při vzniku, jasné a smysluplné komunikaci, a našemu odhodlání rozvíjet dlouhodobá partnerství.

Ať Vám naše káva chutná!

Akce Magnolia Café pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Varyáda naleznete ZDE.

O věrnostním klubu Varyáda Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE.

Sejdeme se ve Varyádě!

Magnolia café

Po

Út

St

Čt

So

Ne

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

album

Kam ukládat naše vzpomínky?

Asi se určitě shodneme na tom, že současná doba je ideální nejen na to, abychom reorganizovali naše domácnosti, ale zároveň vyřadili i rádoby upomínkové věci,

džungle

Udělejte si doma džungli!

Mnozí z nás možná už snili, že v tuto dobu se jim poštěstí a budou moci některé vysněné destinace navštívit, i když cestování je pro