H&M

fashion

Od každodenních nezbytností po nepřehlédnutelné modely – u nás najdete nejnovější módní trendy pro ženy i děti všech věkových kategorií. V H&M nakoupíte módu, dětské oblečení a dekorativní kosmetiku. Nabízíme kvalitu za nejlepší cenu a udržitelným způsobem.

Jsme přesvědčeni, že transparentnost je důležitou součástí udržitelnějšího fungování. Díky sdílení znalostí o našem odvětví a způsobu výroby oblečení máte jako zákazník větší moc. Čím více víte, tím informovaněji se můžete rozhodovat. Chceme, abyste si byli jisti, že produkty, které od nás kupujete, jsou vyrobeny odpovědně a udržitelně.

 

Jakmile kliknete na nějaký produkt H&M, můžete se podívat, ze kterých materiálů a v kterých zemích byl vyroben a s kterými dodavateli a továrnami jsme na jeho výrobě spolupracovali. To vše, ale také informace, jak recyklovat své oblečení, najdete v části stránky produktu věnované podrobnostem (s několika málo výjimkami, podrobnosti najdete zde).

Rozumíme vám. Může být ultranáročné mít jasno, zda nakupujete šetrně k životnímu prostředí. Ale my vám to chceme usnadnit! Naším cílem je tedy to, aby naše zboží bylo do roku 2030 vyráběno z recyklovaných nebo jiných udržitelně získávaných materiálů. To už ovšem platí pro 57 % našich materiálů.

Máme také koncepci Conscious: kousky vytvořené se špetkou péče o naši planetu. Jsou vyrobeny z nejméně 50 % udržitelně získaných materiálů – jako biobavlna a recyklovaný polyester – nicméně mnoho kousků z kolekce Conscious obsahuje mnohem vyšší podíl. Jedinou výjimkou je recyklovaná bavlna, která může tvořit jen 20 % daného produktu. Kdybychom přidali byť o trochu více bavlny, oblečení by jednoduše nemělo stejnou kvalitu. Ale my doufáme, že se to změní! Díky novým technologickým řešením a inovacím neustále usilujeme o ještě větší udržitelnost naší řady.

Produkty Conscious najdete ve všech našich odděleních po celý rok. Jednoduše se dívejte po zelené visačce!

Akce H&M pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Varyáda naleznete ZDE.

O věrnostním klubu Varyáda Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE.

Sejdeme se ve Varyádě!

H&M logo

Po

Út

St

Čt

So

Ne

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

Aktuální nabídka

balonky

Nafoukněte zábavu ve velkém!

Balonky máme někteří z nás spojené s bezprostřední radostí a roztomilým dětstvím. Nejen pro nejmenší má však nově otevřený BALONKOMAT nafouknutou radost. Pořídit v prodejně

holka v listí tvář umělkyně

Minimalistický make-up během pár minut!

Čeká vás dovolená, na kterou se vám nechce s sebou vézt několik odstínů make-upu? Nebo chcete minimalizovat v letních měsících dekorativní kosmetiku, protože se bojíte