PO—NE 9:00—21:00 hod.

+420 353 221 100

     

Čeština  /  English

Hervis

denně 09:00 - 21:00 hod.

+420 353 221 134

Hervis

Hervis Sports nabízí svým zákazníkům široký výběr sportovního oblečení, obuvi a vybavení pro nejrozšířenější sporty jako je běh, fitness, cyklistika, outdoor, lyžování a další.
V Hervisu zakoupíte produkty nejen světových, ale i vlastních značek jako je Benger, Cygnus, Kilimanjaro, X-Fact a další, které jsou přehledně uspořádány podle jednotlivých sportovních odvětví v tematických nebo značkových rámech.

S výběrem produktů stejně jako se servisem Vám pomohou naši proškolení zaměstnanci. Pro členy Hervis Sportsclubu jsou navíc připravené speciální nabídky a odměny za nákup.

Prodejny Hervis Sports jsou také on-line! Zákazníci mohou nakupovat prostřednictvím tabletů a chytrých telefonů, a vybírat tak z rozšířeného portfolia zboží a značek, které nejsou v síti prodejen v České republice dostupné.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vybavení a oblečení pro sport a volný čas
Akceptované platební karty: Mastercard, Mastercard Elektronic, Maestro, VISA, VISA Elektron.

Jste již připraveni na léto? V Hervisu vybavíme každého, ať již na relaxaci u vody nebo na aktivní odpočinek v přírodě. Vyberte si z nového letáku s platností od 12. do 18. 6. 2019 a užijte si toto léto naplno! Více informací v prodejně nebo na www.hervis.cz. Těšíme se na vás!