PO—NE 9:00—21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

Čeština  /  English

FOTOLAB

denně 09:00 - 21:00 hod.

+420 731 142 733

FOTOLAB

V prodejně FOTOLAB v OC Varyáda naleznete nejširší nabídku fotoproduktů jako jsou digitální fotografie, z vlastních fotografií fotoobrazy a kašírované foto, kalendáře různých formátů s možností volby počátečního měsíce, CEWE FOTOKNIHY, kancelářský program, foto na keramiku, foto na textilu jako jsou trička, i dětská trička, tašky, polštáře, vizitky a v neposlední řadě blahopřání a pohledy.

Na prodejně FOTOLAB jsou k dispozici vzorky jednotlivých fotodárků včetně několika typů a motivů CEWE FOTOKNIHY pro Vaší inspiraci. Vzory fotoobrazů včetně použitelných rámů. Odborný personál Vám poradí a doporučí s výběrem Vašeho fotodárku. Sestaví fotodárek za Vás přímo na prodejně! V prodejně FOTOLAB naleznete dva kiosky pro tisk fotografií ihned ve formátech 10x15, 13x18 a 15x20. Dále umožňuje okamžitý tisk blahopřání s možností výběru nastavených designů a pozadí, lze vytisknout i koláže ve formátu 15x20. Prodejna je vybavena širokým sortimentem v oblasti digitálních fotoaparátů a kamer a jejich příslušenství.

Dále nabízíme široký sortiment fotozboží jako jsou digitální fotoaparáty zn. Canon, Nikon, Samsung, Sony, Fujifilm, Olympus a Panasonic. Z příslušenství objektivy, brašny a batohy Lowepro, Vanguard, paměťové karty Kingston a Sandisk, stativy a filtry Hama, fitry značky Hoya, čtečky paměťových karet, digitální rámečky, filmy, baterie Varta.

Naleznete zde výběr albumů pro všechny formáty fotografií, rámečky, klip rámy všech barev a velikostí.

Na prodejně Vám také zhotovíme ihned průkazovou fotografii.
Náš personál zaručuje odbornost, kvalitu a profesionalitu prodejny.