Benetton

Móda

Mezinárodní oděvní firma a módní značka United Colors of Benetton sídlí v italském Trevisu a disponuje přibližně 5 000 maloobchodními prodejnami po celém světě. Italská móda je řadu let pokládána za špičku v módním průmyslu, spolu s pařížskými moly udává trendy celému světu a dělá čest zemi svého původu již více než 50 let.

Sociální závazky byly vždy součástí DNA skupiny Benetton a společnost se stala nositelem univerzálního poselství, které přesahuje hranice, barvu pleti, jazyk a politické a náboženské přesvědčení.

Společnost Benetton Group, která se zavázala k vytváření stále udržitelnějších produktů a podpoře rozvoje jednotlivců a jejich komunit, plánuje dnes budoucnost s velkou pozorností věnovanou životnímu prostředí a transformaci společnosti.

V prodejně Benetton si hravě vyberou ženy i muži, nepřehlédnutelný je také sortiment oblečení pro děti od 0 do 12 let. A že je z čeho vybírat! Dbáme na kvalitu materiálů, pestrost vzorů a širokou škálu barev, které symbolizují tuto oděvní značku už celá desetiletí.

Akce Benetton pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Varyáda naleznete ZDE.

O věrnostním klubu Varyáda Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE.

Sejdeme se ve Varyádě!

United-Colors-of-Benetton-Logo

Po

Út

St

Čt

So

Ne

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

album

Kam ukládat naše vzpomínky?

Asi se určitě shodneme na tom, že současná doba je ideální nejen na to, abychom reorganizovali naše domácnosti, ale zároveň vyřadili i rádoby upomínkové věci,

džungle

Udělejte si doma džungli!

Mnozí z nás možná už snili, že v tuto dobu se jim poštěstí a budou moci některé vysněné destinace navštívit, i když cestování je pro

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *