ANMARC

Kosmetika od firmy ANMARC se vyrábí v Česká republice a je pro ženy i muže, kteří chtějí vypadat a cítit se skvěle. Při péči o sebe potřebují jen ten nejlepší produkt. Pro výrobu naší kosmetiky jsme se inspirovali v Jižní Koreji, která patří na vrchol kosmetické výroby ve světovém měřítku. Je účinná a velice příjemná. 

Do našeho produktu jsme vložili hodně snahy a tvrdé práce. Celý náš koncept stojí na tom, že každá žena je jedinečná a zaslouží si to nejlepší. Tato kombinace dosahuje nejlepších výsledků v aktuální nabídce na trhu. To je důvod, proč stále více žen i mužů nachází v kosmetice ANMARC zalíbení. Ve spolupráci s dermatology z Jižní Koreje jsme dosáhli nejlepšího složení a viditelných výsledků.

Firma ANMARC  si dala za cíl vytvářet produkty té nejvyšší kvality za příznivou cenu. Naše zakladatelka, dlouho snila o vytvoření dokonalé kosmetiky, kterou by ráda sama používala, byla efektivní, příjemná a zároveň cenově dostupná pro většinu žen.

S podporou týmu profesionálních dermatologů se nám podařilo splnit její sen a jsme hrdí, že Vám můžeme představit naše produkty. Při vývoji řady Karsaž pro péči o obličej a tělo jsme spojili úspěšné klasické recepty a originální moderní vývoj a technologie.

Naše výrobky splňují všechny požadavky na kvalitu a účinně se starají o pokožku. Jedná se o samotnou kosmetiku, kterou chce každá žena používat: cenově dostupnou, vysoce kvalitní, bezpečnou a efektivní. Vytváříme a nabízíme Vám produkty v které věříme a na které jsme upřímně hrdí. Mimochodem kosmetické výrobky ani jejich složky nejsou testovány na zvířátkách.

anmarc logo

Po

Út

St

Čt

So

Ne

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

9:00 – 21:00

kávová rapsodie v péči o tělo

Kávová rapsodie v péči o tělo

Podzim se nese jako každý rok ve znamení teplého čaje, nebo voňavého dýňového latté. Obzvláště vůně kávy a aromatického karamelu patří bezesporu k podzimnímu období.

balonky

Nafoukněte zábavu ve velkém!

Balonky máme někteří z nás spojené s bezprostřední radostí a roztomilým dětstvím. Nejen pro nejmenší má však nově otevřený BALONKOMAT nafouknutou radost. Pořídit v prodejně

holka v listí tvář umělkyně

Minimalistický make-up během pár minut!

Čeká vás dovolená, na kterou se vám nechce s sebou vézt několik odstínů make-upu? Nebo chcete minimalizovat v letních měsících dekorativní kosmetiku, protože se bojíte