Search
Generic filters

O POHÁR HEJTMANA KARLOVARSKÉHO KRAJE SE UTKAJÍ HASIČI

Hasičky, hasiči, pozor! Pospíchejte v sobotu 1. října do Varyády! Od 9. do 16. hodiny se bude konat soutěž v požárním útoku všech kategorií. Návštěvníci mohou dopoledne fandit mládeži a odpoledne dospělým a dorostu. Pohár hejtmana Karlovarského kraje se koná na parkovišti u Varyády.

 

Nákupní centrum Varyáda zve všechny zákazníky, Varáky a milovníky hasičských závodů na soutěž v požárním útoku O pohár hejtmana Karlovarského kraje. “Dobrovolní hasiči tento závod u nás pořádají pravidelně, takže jsme se rozhodli jim i letos umožnit akci zrealizovat,“ řekl Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG.

 

Závodit se bude v různých disciplínách, jako například o nejrychleji nastříkaný terč. Pro zákazníky bude zajištěno od hasičů i občerstvení. “Téměř vše, co se týče doprovodného programu je v režii dobrovolných hasičů, takže o zábavu mezi závody bude postaráno, “ doplnil M. Malý.

 

Varyáda si pro návštěvníky také připravila velkou spoustu odměn. Pokud se přijdou podívat na závod a stáhnou si aplikaci Varyáda Club, dostanou od centra zdarma figurku Igráčka jako dárek. V místech soutěže bude také umístěný stan obchodního centra, kde se každý může dozvědět více o aplikaci Varyády, a zdarma dostane kávu nebo teplý čaj.

Soutěž mládeže:

8:30 – 8:50 Prezence

9:00 – cca 12:00 Zahájení soutěže

12:10 – 12:30 Vyhodnocení soutěže

 

Soutěž dospělích, dorci:

11:30 – 12:00 Prezence dospělích a dorci

12:30 – 15:00 Záhájení soutěže dospělích

Sdílejte s přáteli

Varyáda Blog