PO—NE 8:00—20:00 hod.

+420 353 221 100

     

Čeština  /  English

Otevíráme naplno!

Již v pondělí, 11.května se na vás budeme těšit! Vaše OC Varyáda je pro vás opět otevřena a těší se na vaši návštěvu. Posílili jsme pro vás všechna hygienická opatření a navýšili úklidový režim, abyste se při svých nákupech mohli cítit bezpečně. Tak doražte!

Vážení zákazníci,

jsme pro vás opět otevřeni v plném složení! Naše obchody, restaurace i kavárny jsou pro vás opět k dispozici.

Dětský koutek a infostánek jsou prozatím uzavřené.

Otevírací doba nákupního centra je nyní až do odvolání od 8:00 do 20:00, vyjímkou je pouze prodejna Deichmann, která bude otevřená od 9:00 do 18:00.

Nadále vás prosíme o dodržování hygienických opatření.

Dodržujte rozestup 2 metry, zakrývejte si ústa a nos rouškou, respirátorem, šátkem nebo čímkoliv jiným. Roušku lze sundat pouze při konzumaci u stolu v jídelní zóně, kavárně či restauraci. Pokud možno plaťte přednostně bezhotovostně (kartou, mobilním telefonem). Dezinfikujte si ruce - v prodejnách, na toaletách i u vchodů do obchodního centra jsou pro vás připraveny bezoplachové dezinfekce. Pro vaše pohodlí jsme ve Varyádě instalovali automat na hygienické potřeby - najdete ho naproti infostánku!

Dárkové šeky je možné zakoupit na správě centra každý všední den od 9:00 do 16:00, více informací vám ochotně sdělí naše asistentka. Platnost šeků, kterým vypršela roční lhůta během nouzového stavu se prodlužuje o 3 měsíce. 

Těšíme se na vaši návštěvu, Vaše OC Varyáda!