Search
Generic filters

Milujeme dobré jídlo – je tady Burger Varyáda Show

Milujete burgery? Tak to jste u nás správně. Přivezeme vám je do Karlových Varů k nákupnímu centru Varyáda o víkendu od 24. do 26. září 2021. Začínáme v pátek již od 10:00 a budeme na parkovišti u Varyády až do 21:00 (v neděli do 20:00). Zde si budete moct „hambáče“ nejen koupit, ale i si o ně zasoutěžit.

Jen na Burger Varyáda Show ochutnáte ty „nejvymazlenější“ burgery, za kterými byste museli jinak přes celou Českou republiku. A nemusí v nich být jen hovězí maso. Máme burgery vegetariánské, veganské či s bezlepkovou houskou.

Správní burgermaniaci budou potřebovat i něco na „spláchnutí“, takže pro vás budeme mít připravenou pestrou nabídku nápojů. Čeká vás zábava, soutěže pro diváky i jedlíky. Pro členy Varyáda Clubu máme připravenou soutěž v appce, prvních 100 členů dostane miniburger zdarma.

A tím nekončíme, dalších 100 kupónů v aplikaci bude pro zájemce o originální karikaturu, protože uvnitř obchodního centra najdete od pátku do neděle profesionálního karikaturistu, který vás či vaši rodinu originálně namaluje. Stačí mu ukázat staženou appku v telefonu, a pokud ji nemáte, vyhledejte naše hostesky a ty vám s ní rády pomohou. Karikaturista se bude nacházet v části Foodcourtu v pátek od 15:00 do 19:00 a v dalších dnech od 10:00 do 14:00.

A kolik vás to bude stát? Nic, vstup na Burger Varyáda Show je zdarma a záleží jen na vás, kolik toho ochutnáte a spořádáte.

Přijďte si do Varyády vychutnat burgery a bavte se s námi!

Řekněte to svým přátelům

1080x1920px_ig_story_burger_varyada_show