Search
Generic filters

Letní šaty dle vašeho elementu

Znamení zvěrokruhu a element, ke kterému vaše znamení patří, ovlivňuje nejednu životní oblast. Promítá se i do módy! My vám můžeme usnadnit výběr pomocí čtyř živlů. Třeba právě díky nim najdete své oblíbené a slušivé šaty na letní měsíce!

Ohnivá znamení, nebojte se citrusových odstínů! 

 

O tom, že oranžová a žlutá jsou trendy barvami letošní sezony, jsme již dávali vědět před nějakou dobou v našem článku. Ohnivá znamení, mezi která se řadí Berani, Lvi a Střelci, nepřehlédnete už jen díky jejich temperamentu a ohnivé jiskře, se kterou vcházejí do společnosti. Jsou veselými a zábavnými společníky a přirozeným středem pozornosti za každých okolností. K ohnivým znamením nejlépe sedí červené, oranžové a žluté odstíny Pokud jste narozena v jednom z těchto znamení, nebojte se zařadit i výrazné prvky, jako například třásně, které navíc k horkému létu neodmyslitelně patří! 

 

Pro Ryby a Raky jemné odstíny, Štírky Štíři se nemusí bát extravagance 

 

K vodním znamením, obzvláště k Rybám a Rakům, se nejlépe hodí pastelové odstíny, nebo nevinná modrá. Ženy ve znamení Raka a Ryb patří k romantickým duším a mají rády minimalismus. Proto mohou často působit až jako jemné éterické víly. Trošku jinak jsou na tom Štíři,  kteří se nebojí experimentovat ani v módě. Ač jsou tato znamení obou pohlaví známí svou tajemností, nebojí se šokovat a vystoupit z řady. Totéž se týká i módy, kde rády přicházejí se zajímavými kombinacemi a střihy. Vše umí dokonale podtrhnout extravagantními doplňky! 

 

Býci, Kozorozi a Panny, nebojte se odhodit konvence! 

 

Tato znamení patří k zemským živlům, což se promítá i do výběru módních kousků. Ženy v Kozorohu i Býku si často rády vybírají přírodní materiály, mají rády i doplňky s proutěným a dřevěným efektem, který dá dokonale vyniknout jejich přirozeně opálené pokožce. Panny jsou známy svou důsledností a perfekcionismem, vypadat za každých okolností elegantně. Jejich preciznost se promítá i do výběru módních kousků, kde dávají přednost nejčastěji pudrovým nebo pastelovým barvám. Pro vzdušná znamení volánky a rozevláté šaty 

 

Ženy ve znamení Vodnáře a Blížence mají rády komfort a pohodlí. Už jen jejich základní živel, vzduch, napovídá, že se potřebují cítit volně. Na druhé straně ale oplývají originalitou a nebojí se změn. Ty jsou pro ně hnacím motorem života. Jsou rády středem pozornosti, protože se nebojí i doplňků, jako jsou výrazné náušnice nebo klobouky, na které se některé z nás neodváží. Vodnáři zabodují akvamarínovou modrou barvou, která symbolizuje pro ně jejich oblíbenou barvu moře, vůni dálek a navíc i čistotu v mysli. Pro Váhy je typická jejich touha po rovnováze. Tu a tam si dovolí výraznější šperk, ale řídí se heslem, že méně je více. Proto sází na kombinovatelné outfity a jednoduché barvy, které mohou sladit s elegantními lodičkami. 

 

Našly jste se, dámy, v naší typologii dle elementů? Necháváte se inspirovat znameními ve vašem životě? 

 

Sdílejte s námi a neváhejte sledovat novinky na našem blogu i v klubové aplikaciSdílejte s přáteli